Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan képes valaki komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes valaki komoly kapcsolatot kezdeni egy nővel?

Figyelt kérdés

Egy rakás nő van a világon, akivel lehet randizni, moziba menni, szexelni meg ilyenek, jobbnál jobbak. Nem értem, hogy képes valaki lekötni magát egy nő mellett. 90%-ban biztos, hogy valami van a háttérben, mondjuk nem jó csajozásban az illető vagy ilyenek.


Amikor elmegy ismerkedni, és nők társaságában vagyok, akkor nyilvánvaló, hogy ki akarok próbálni közülük minél többet. Nem tudnám elképzelni, hogy akivel foglalkozok, az maradjon mindig.


2020. jún. 8. 23:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenki születik ekkora gyökérnek mint te.
2020. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Miért lennék gyökér?
2020. jún. 8. 23:32
 3/42 anonim ***** válasza:
99%
Érzelmekről hallottál már?? Vagy te vagy itt az alfahím, aki megb@ssza az összes nőstényt?😀
2020. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
98%
Egy ideig biztos az is izgalmas.De egy idő után meg épp az nem lesz kihívás, hogy 252345 nőt is megszerezd.Addigra leszel 30 pár éves és rájössz, hogy vannak emberi értékek és a nők nem csak egyvalamire jók.Addig meg úgyis hiába írunk neked mást:)
2020. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Az érzelmek nálam az eszköztáram része. Használom, mert azzal, hogy jó érzéseket keltek a nőkben, el tudom érni a célomat. De nekem nincsenek irántuk olyan mély érzéseim.


#4


31 éves vagyok.

2020. jún. 8. 23:45
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva sajnálni tudlak csak. Felszínes érzelmekkel éled a kapcsolataidat, nem tudod milyen az, amikor tényleg átadja magát neked valaki.
2020. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Savlekotő ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg ők is használnak,kielégülnek és mennek tovább és valószínű hosszú távra nem egy tuskóval ragadnak le.

70F

2020. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Engem ezek a dolgok nem nagyon érdekelnek... Vannak céljaim az életben, az egyik az, hogy megszerezzem a PhD fokzatot, vagy egy másik, hogy beutazzam a világot, és főleg az egzotikus helyekről profi fotókat csináljak - hobbyból.


A nők nekem itt úgy jönnek képbe, hogy mikor hazajövök egy utazásról, akkor utána egy hétvégét töltök egy női ismerősömmel. De arra nem vágyom, hogy mindig velem legyen. Nekem a tanulás meg a hobby mellett a munkára is figyelni kell.

2020. jún. 8. 23:52
 9/42 anonim ***** válasza:
16%

Nem értem, miért kell azért bántani valakit, mert másként gondolja a dolgokat.


Oké, a stílusa is érdekes 🙄


Szóval.


Az én véleményem az, hogy az ember alapvetően nem monogám, legalábbis szexuálisan tutti nem. Akárki akármit is mond.


Mondom ezt úgy, hogy egy hosszútávú kapcsolatban vagyok.


Ez egy döntés, ami fejben dől el.


Van, aki erre vágyik, van aki nem.


Mind a két dologért tudni kell tenni. Nyilván a monogámia a nehezebb.


Ez csupán elhatározás kérdése.


Ha családot szeretnél, gyerekeket, akkor a monogámiát választod.


Ha partyzni, és mindig más lyukat betömni, akkor pedig a másik verzió a te utad.


Ez ilyen egyszerű.

2020. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
94%

Ha egy nővel komoly kapcsolatot akarok, akkor ő olyat tud nyújtani, amit 10 másik nem. Sőt, 100 másik sem.


Amúgy az ilyen kérdésekkel az a baj, hogy kiírjátok őket, aztán leírjátok, hogy titeket amúgy ez meg az nem érdekel. Ó, dehogyisnem. Különben nem született volna meg ez a kérdés. Nem fűzöl semmiféle csajt és nem töltesz el semmi időt egy lány barátodnál sem. Árad a válaszodból, hogy sikertelen vagy a csajoknál és maximum prostihoz jársz.

2020. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!