Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki soha nem tudja túltenni magát egy szakításon?

Figyelt kérdés

Fiatalkori nagy szerelem például... Lassan 10 éve nem találom a helyem... Próbáltam több férfival. Még mindig ő (lenne) a top.

Egyszerűen nem tudok boldog lenni senkivel hosszú távon, max fellángolás, vagy jól érzem magam ideig-óráig, nyaralás, programok, de a lelke... Mindenkinek távol marad.

Annyira jól éreztem magam anno abban a kapcsolatban, maximálisan azt éreztem a helyemen vagyok, stb. Azóta pedig kicsit sem... :(

Voltam több szakembernél, pszichológusoknál is, elköltöttem egy vlag lóvét, de nem segített.

Én már így maradok?!


2020. júl. 15. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos ez van, amikor találsz egy különleges embert, akibe beleszeretsz. Hozzá hasonlót találni, vagy jobbat....5 élet is kevés hozzá. :(
2020. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha annyira jó volt minden, akkor miért lett vége? Én ezt a túltenni magam szakításon dolgot sose értettem. Vége lett mert nem működött. Ha meghal az egyik fél, azt megértem, hogy nem tudod túltenni magad.
2020. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van olyan, hogy nem azért lesz vége, mert nem működött.
2020. júl. 15. 10:23
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Bárhogy próbálja a mai trend lenyomni a torkunkon, hogy az emberek eldobható, pótolható árucikkek, ez nem így van. Igazi mély kötődést nem tud elszakítani egy random másik férfi vagy nő.
2020. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek minden válaszolóval és bizony nekem is van ilyen egy-egy 20 és 15 éves kapcsolatommal. Ez többnyire azért van, mert rengeteg lenne a kérdés, amit az illető nem akar megválaszolni. Rengeteg lelki munka ezt feldolgozni, nekem is folyamatban van, de azt tudom biztosan, hogy mindkét kapcsolatban féltékeny volt a srác környezete (haveri kör, amely rámenősebb, a másiknál a rokonai és a furcsa barátai) a kapcsolatunk tisztaságára, őszinte érzéseire.
2020. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Aki nem akarja elengedni a múltat és nem tesz meg mindent azért, hogy kiszorítsa a tudatából, az nem is fogja soha. Az agy szereti kiszínezni a múltat és csak a jót kiválogatni belőle, ezért sem szabad hinni a nosztalgikus érzéseknek. Mindenki pótolható, kivétel nélkül. A kötődés nem tart örökké, ha az ember nem kapaszkodik belé és eteti az ábrándokat.
2020. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tini szerelem, főleg ha nem tud teljesen kibontakozni, távlatból mindig mesésnek tűnik. A rossz dolgokat elfelejted, a jó meg felerősödik.

Lehet, hogy az új kapcsolataidat (tudat alatt) úgy választod, hogy ne lehssen belőle komoly.

Ebbe én is beleszaladtam. Nagyon sokáig egyedül voltam, utána olyan nőket választottam, akikkel nem lehetett közös jövőnk (két gyermekes anyuka, nálam sok évvel idősebb nő, stb.).


Érdemes tudatosan keresni és nem engedni teret az ilyen hibás döntéseknek.

2020. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Fiatalkori, 8 és fél év volt. Nekem nem tini, együtt éltünk, haladtunk szépen előre, egymást támogatva. És nagyon jó páros voltunk, ezt akkor éreztem, nem most utólag jutott eszembe.

Nagyon jól megertettuk egymást, rengeteget beszéltünk, mindenről, sosem untuk meg. Mindent megoldottunk, stb stb.

Azóta nem volt ilyen.

2020. júl. 15. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mai napig megnézem a neten az elsőt, 20 év után is.
2020. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!