Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek mennyi idő rájönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő rájönni arra hogy nem működik, és túltenni magatokat egy szakításon?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolattol függ ez szerintem nagyon. Nekem volt olyan 2 eves kapcsolatom, ami utan szakitas utan 4-5 nappal mar massal ismerkedtem (nem volt atfedes, teljesen uj illetovel talalkoztam pont szakitas utan), de volt olyan is, hogy egy szakitas utan 7 honapig semmire nem lettem volna kepes.
2019. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fruzs33 ***** válasza:

Attól függetlenül,hogy kapcsolatfüggő voltam,volt egy akin másfél év után sikerült csak túltenni magam.

Vannak könnyebb,és nehezebb időszakok.

2019. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 4 éves kapcsolat után kb 2 hét.

És 1 éves kapcsolat után 1 - másfél év.


Most épp 4 hónapos kapcsolat után vagyok 6 hónappal. Már könnyebb, de még vannak hullámzások.


Neked?

2019. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég hamar túl tudom tenni magam, ha rájövök, hogy csak az időmet vesztegetem.
2019. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4 éves kapcsolat 9 hónapja szenvedek, pláne hogy mind a ketten megbántuk (nem volt semmi megcsalas stb) csak túl fiatalon jöttünk össze.
2019. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ketseg2017 ***** válasza:
5 ev utan sem sikerult elengednem teljesen. Ott van az emleke mindenhol, kozos helyeink. Rossz igy. Nalam mar az lenne az egyetlen esely ha elkoltoznek a varosbol!
2019. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi ideig voltatok együtt.

Mennyire volt komoly?

2019. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fiatal koromban, amikor az igazit kerestem, nagyon könnyen ment. Ha valami nem klappolt, egyszerűen továbbléptem. Mióta megtaláltam, nem tudnám elhagyni.

60F

2019. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Attól függ ez, hogy ez a szakítás felszakít-e a múltban egy elvesztés élményt, ami a születésünk előtt történt vagy a várandóságunk alatti ikervesztés lehetett. H ez felszakad, akkor ezt érdemes hipnózissal vagy családállítással kioldani és akkor már könnyebb lesz az aktuális szkítást feldolgozni. Ez sajnos így van, kevesen tudják még ezt.
2019. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" kevesen tudják még ezt."

Hála az égnek!

2019. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!