Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom túltenni magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam a szakításon, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A sztorim röviden annyi,hogy kb egy éve szakítottam a barátnőmmel,3 évig voltunk együtt.

Egy faluban élünk,néhány háznyira egymástól. Amióta véget ért a kapcsolatunk nekem azóta teljesen megszűnt a társasági életem,elveszítettem a barátaimat(kb ugyanaz volt a baráti társaságunk),hiszen itt mindössze egy hely van ahol akad lehetőség szórakozásra,és az exem rendszeresen ott van.Én pedig nem szeretnék vele találkozni sem,mert nekem még a mai napig fáj a szakítás.

Persze a barátaim az elején még kerestek,hogy én miért nem megyek stb? Azóta már ezt megunták,és már eljutottunk oda,hogy senki fel sem hív.

Már próbálkoztam másik barátnőt is találni,de már beleuntam a rengeteg próbálkozásba,ugyanazon körök lefutásába.

Csak hát ugye így nagyon rossz,állandóan egyedül itthon lenni barátok/barátnő nélkül.Pedig régen nagyon társaság középpontja voltam,ma meg már annak örülök,ha valaki egyáltalán hozzám szól.Érzem,hogy lassan kezdek ebbe az egész helyzetembe belecsavarodni..

Már azon is gondolkodtam,hogy elköltözöm innen,de sajnos nem olyan egyszerű csak úgy itt hagynom mindent.

Mit javasoltok,mit tennétek?


2019. febr. 25. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg a töködet és menj el arra helyre, találkozz a barátaiddal, az exeddel meg ne törődj (valószínűleg ő sem fog veled).
2019. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Elég nagy balek vagy, ha egy csaj miatt dobod a baráti társaságodat.

Ez talán durván hangzik, de gondolj bele, hogy a csaj már valószínűleg tovább lépett, talán már meg is pörgött valaki más farkán... A fontos, hogy ne idealizáld, tudatosítsd a rossz tulajdonságait, és tedd túl magad rajta! Aztán menj el a haverjaiddal szórakozni, és ha ott van az ex, a szokásos "helló-helló, hogy vagy" dumán kívül ne is törődj vele.

2019. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy veszítetted el a barátaidat?

Keresd fel őket, találkozz velük vagy szerezz új barátokat!


Az exedet meg felejtsd el, okkal történt a szakítás, jobb lesz nélküle!

2019. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerezd vissza a barátaid. Ne zavarjon, ha egy társaságba jársz az exszel. Dugd meg azösszes elérhető kicsit is jól kinéző csajt a faluban és szomszéd falvakban is. Valamelyik be fog válni barátnőnek.

Másik opció: Költözz el egy nagyobb vásrosba. Szerezz munkát, albit és ki fog derülni milyen tökös vagy az élethez.

2019. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!