Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem találom kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom kifejezetten szèpnek a párom, mègis iszonyúan odáig vagyok èrte. Ez normális?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Társkeresőn ismertem meg, de nem volt a top találataimban. Csak simán szimpatikus volt. Aztán találkoztunk párszor, ès nagyon megtetszett a szemèlyisège. Így meglátjuk mi lesz alapon, összejöttünk. 3 hónapja minden hètvègèt együtt töltöttünk, voltunk már együtt egy hetet nyaralni is. Nagyon hamar megszerettem, olyan megmagyarázhatatlan èrzès. Reggelente korábban èbredek, mint ő, így szoktam nèzni nèha kicsit, ahogy alszik. Akkor jutnak eszembe ilyenek, hogy igazából a szemèn kívül, nem igazán a tipikus esetem, nem olyan szèp, kicsit esetlen, látom a kis hibáit... Ugyan így a fotóinkon is, nem találom kifejezetten vonzónak. Mègis ahogy felèbred, vagy egy hèt után vègre újra a közelemben van, nem bírok magammal, megmagyarázhatatlanul ragaszkodom hozzá, nem tudok betelni vele. Ha valamièrt haragudtam is rá, egy pillanat alatt èrtelmetlennè vális. Kedves, intelligens, figyelmes..

Ilyen van? Ez normális? Vagy h_lyesèget csinálok? Ès nem vagyok normális?

Köszi

N25


2020. júl. 16. 02:18
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerelmes vagy szerintem, ez nem probléma.
2020. júl. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez a szerelem.
2020. júl. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Van.

EZ szerelem.

Sok boldogságot.

2020. júl. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Ez a normális, nem csak a külső szépség tesz valakit széppé.
2020. júl. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Normális, mert szerelmes vagy. De majd elmúlik, ne aggódj.
2020. júl. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel sajnos az a baj, hogy a nagy rózsaszín ködös szerelem egyszer tényleg elmúlik, és akkor ott lesz melletted egy férfi, aki kicsit sem tetszik, akihez nem tudsz vonzódni, akinek minden szaba és megmozdulása idegesít.
2020. júl. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hellmano ***** válasza:
70%
Talán az lehet, hogy rég nem volt senkid ő meg jött találkoztatok és ha nem is az eseted jól érezted vele magad és talán még bele is szerettél. Ezzel tényleg az lesz a baj a jövőben, hogy egy idő után győzedelmeskedni fog az a gondolatod, hogy basszus ez az ember nem is tetszik igazán mi a francot keresek mellette? ... Lehet jól kijöttök és jó a természete ez most kezdetben még feledteti veled azt, hogy valójában nem is tetszik az egyed, de mint írtam később változhat. Azt lehet ahogy együtt lesztek egyszercsak megszépül a szemedben és a kinézete is megtetszik nem csak a belső és a viselkedése , ilyen is volt már nem elképzelhetetlen :D
2020. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt valamennyire megértenélek, hiszen ha a személyisége miatt fogott meg, akkor gondolom jobb alap egy kapcsolatban, mint amikor csak a kinézete miatt szerettél bele valakibe.


Másrészt viszont ilyenkor van az, hogy a szerelmem megszépül a szememben, függetlenül attól, hogy mit gondolnak mások, én szépnek s vonzónak ítélem a páromat. A te esetedben fura, hogy nem tartod szépnek ōt, kérdésessé válik, hogy tényleg szerelmes lennél. Végülis egy barátot/havert is lehet imádni s odáig lenni érte, meg ragaszkodni hozzá. A leírásod alapján a párod értelmezhetō lehet úgy is, mint egy sima barát, nem írtál testiségrōl, szexualitásról. Ezek a dolgok úgy mūkōdnek köztetek?

2020. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, működik nagyon is. Odafigyel rám, a furcsább kivánságaimat sem furcsállja, szexuális tèren minden tökèletes :)
2020. júl. 16. 10:34
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
"A szerelem az a tudatmódosult állapot, ami behatárolt ideig segít elviselni a másikat." Idézet tőlem.
2020. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!