Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy sármos, kifejezetten művelt és értelmes férfi (aki látszólag igényes is) felszínes, manipulatív, nem túl intelligens nőt választ maga mellé társnak?

Figyelt kérdés

2020. márc. 7. 19:43
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ja! és a férfi jóképű. :)
2020. márc. 7. 19:44
 2/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én is ismerek ilyet. Egy álmopasi a férj és egy csúnya, rosszindulatú banya a feleség. Ki érti?!
2020. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Attól még hogy művelt, ő is felülhet a látszatnak. Gondolom csinos a nő, ennyi pont elég is. Neki.
2020. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
51%
Irigy vagy?
2020. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Tényleg csinos a nő. De én is az vagyok, csak másképp. Úgy értem, teljesen más típusok vagyunk. A férfival egyezik egy bizonyos dologban az ízlésünk, amiről tök jól el tudunk beszélgetni - volt, hogy hosszabban is -, a nő viszont... Hozzá is volt sajnos szerencsém. A férfi egyébként konkrét jelét soha sem adta annak, hogy tetszenék neki, de volt többször is, hogy "megnézett" (szóval, értitek). Tehát: reménykedni nem volt okom, úgyhogy azt hittem, ha választ maga mellé vkit, az jobb lesz nálam. Talán ez most nagyképűen hangzik, de - miután beszélgettem már a nővel is - egyszerűen csak csodálkozni tudok, hogy ennek az értelmes embernek hogyan tetszhetett meg épp ő. Nem olyan kirívóan csinos, hogy kompenzálni tudja vele a felszínességét. (Ja: egyébként vszínű, hogy a nő szemelte ki magának és hajtott rá a férfira, mert egy kicsit akarnok a lány,, de ez a lényegen nem változtat, hiszen attól még együtt vannak.) Szerencsére, már nekem is van vkim, de attól még a döbbenet nem szűnt meg...
2020. márc. 7. 20:02
 6/39 A kérdező kommentje:
19:59-es: igen, vmilyen szinten irigy vagyok, de ez sokat csökkent, mióta nem vagyok egyedül. Csak az nem segít a helyzetemen, hogy gyakran találkozom a férfival. (Egyébként nem az irigység miatt látom felszínesnek és manipulatívnak a nőt. Hanem, mert voltam hosszabb ideig a társaságában, és így megtapasztaltam, hogy sajnos az.)
2020. márc. 7. 20:06
 7/39 anonim ***** válasza:
Erre van igénye, lehet, hogy segíteni szeretne rajta, hogy kikupálódjon a nő.
2020. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Vagy önbizalomhiány? Esetleg szüksége van rá, hogy a társa felnézzen rá és csodálja?

Csak azt nem értem, hogyhogy nem vágyik arra, hogy a barátnője egyben a szellemi partnere is. Mert az természetes, hogy fontos a külső, … de ő tényleg találhatna olyan nőt, aki nem csak szép, de okos is (és most nem magamra gondolok, mert én inkább vagyok csinos, mint szép).

2020. márc. 7. 20:12
 9/39 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen a fétise.
2020. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Én is tapasztaltam ilyet és sehogy sem tudtam rájönni, hogy hogy lehetséges. Főleg hogy a lány mégcsak nem is csinos.🤷‍♀️
2020. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!