Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány házas, akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány házas, akkor nem lehet el csábítani?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal lány aki két éve házas. Van egy gyereke is már. Találkoztam vele egy koncerten. El tudom csábítani?

2020. júl. 16. 18:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ha lány akkor miért nem lehet házas? Van férj, feleség és ők a házasok. Tehát a fiú és a lány is házas.
2020. júl. 25. 09:26
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Ne csábítsd el, ne legyél mocsok. Nem hiszem hogy ő lenne életed szerelme, fogadd el hogy már foglalt
2020. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%

Csak azt lehet vinni, aki hagyja, ugyanakkor elgondolkodtató, miért házas anyukára hajtasz, miközben rengeteg gyönyörű egyedülálló nő létezik? Előzőekből adódóan nem vagy túl intelligens, avagy önmagad akarod szivatni.


Kérdésed miatt szerintem nincs esélyed, mivel vagy trollkodsz vagy gyáva vagy.

2020. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Ennyire hülye nem lehetsz! Én is csábítottam már el házas nőket. De te nagyon kretén vagy ehhez!
2020. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
26%
Lehet sikerül,próbáld meg!
2020. júl. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
De el lehet.
2020. szept. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
El lehet.
2020. szept. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!