Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki éppen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki éppen egy elutasításon van túl? Mit csinálsz, hogyan csillapítod a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Nekem annyira sötét most minden, legszívesebben villanyt oltanék, de még van bennem némi hit, hogy meg tudom változtatni a döntését. :( Ebbe kapaszkodom most.

2020. júl. 19. 19:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem elutasításon, hanem csalódáson vagyok túl és nagyon jól éreztem magam. Első nap kisírtam magam, feldolgoztam és most tényleg nagyon jól vagyok.
2020. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
63%
7 🤣 kérek én is
2020. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
#7 Mi az a hatalmas bajod magaddal? Mindig ilyesmiket írsz.
2020. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem tudom kiheverni, pedig nem ő az első lány/nő az életemben, csak ő tett velem valamit - pozitív értelemben -, amiért ez mocskosul fáj, hogy csak barátként tekint rám.
2020. júl. 19. 19:54
 15/34 anonim ***** válasza:
Én csak baráti elutasításokon vagyok túl mostanában, van párom, de szükségem lenne még emberekre és mindenki hajt és felvág mindennel. Mi viszont spórolunk nm akarunk drága programokat, így nem hívnak sehová, direkt olyan programokat szerveznek ami puccos :( Ez is rossz. Minden visszautasítás rossz, de előre kell nézni. :)
2020. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

“Én bármit megadnék ennek a lánynak, az összes pénzemet is, csak legalább lenne velem.“

Ez egy nagyon rossz felfogás. Annyi önbecsülésed sincs hogy legalább olyannal legyél együtt, aki szeret téged?


“ Sajnos én nem tudom kiheverni” azért nem tudod, mert nem is akarod. Akarnod kell, el kell fogadnod hogy ő nem neked való és hogy jobbat érdemelsz.

2020. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most. Nagyon fáj,szarul esik,hogy válaszra se méltat. Pedig eddig tette a szépet meg a jót. De hát ez van ,biztos ezt érdemlem. De nem baj többet senki sem néz hülyének
2020. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

#16


Talán a tíz évvel ezelőtti énem fel tudná ezt fogni, de ahogy az ember idősödik, már nehezebb úgy gondolkodni, hogy "nem baj, majd jön valaki más", mikor annyira közelinek éreztem, mikor azt hittem, hogy együtt leszünk.

2020. júl. 19. 20:43
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem mindegy. Ha tudod hogy nem lesz semmi, de te csak utána vágyakozol, akkor csak magadnak csinálod azt hogy rosszul érezd magad. Ez csak a felfogásodon múlik.

Nem bántásból, de elég papucsnak tűnsz.

2020. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Gyűlölném magam, ha nem tennék meg mindent, ezért én harcolni fogok érte. Papucsság, talán, de ez olyan, mint a foci: ha pl. a 89. percben vesztésre áll egy csapat, még nem kell beletörődnie, hogy úgysem lesz már semmi. A küzdelem van, hogy meghozza a gyümölcsét, így én ezt az utat választom.
2020. júl. 19. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!