Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki éppen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki éppen egy elutasításon van túl? Mit csinálsz, hogyan csillapítod a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Nekem annyira sötét most minden, legszívesebben villanyt oltanék, de még van bennem némi hit, hogy meg tudom változtatni a döntését. :( Ebbe kapaszkodom most.

2020. júl. 19. 19:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

De ha egyszer nem akar semmit, akkor miért kell harcolni érte?

A harcolás csak akkor jó, ha egymásért harcolnak és nem csak az egyik fél. Te tényleg kb semmibe veszed magad.

Amúgy nem tudom más hogy van vele, de ha én megmondom valakinek hogy nem akarok semmit és ő csak tovább próbálkozik, azzal csak még jobban eltaszít magától.

2020. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírnád röviden, hogyan ismerkedtetek meg és mikor történt a visszautasítás?
2020. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

#22


Egy ugyanazon cégnél dolgozunk, csak két külön helyen, viszont egy városban lakunk. Kicsit több, mint egy hónapot töltött nálunk, mivel egy kolleganőnket kellett helyettesítenie, aki betegséggel bajlódik. Sülve-főve együtt voltunk, jól éreztük egymást, minden jel arra utalt, hogy jó vagyok nála, így az utolsó nálunk töltött napján elmondtam neki, hogy mit érzek, mire ő azt mondta, hogy ő barátként tekint rám.

2020. júl. 19. 21:41
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Saját érdekedben kellene elengedned ezt az illúziót. Csak a te fejedben létezik. Tulajdonképpen nem is jártatok meg semmi komolyabb. Tudom, mit érzel ettől függetlenül, de muszáj magad összeszedned, mert az élet nem áll meg!
2020. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan mint a foci, vagyis persze az eredmény az alakulhat a végén is, de másak a játékszabályok. Itt nem annyira rohanni kell teljes erődből, és kevésbé fontos az állóképesség, az összpontosítás, a küzdelem, inkább lazíts, ez valami lazítós sportra hasonlít inkább ha már sporthoz hasonlítjuk.
2020. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Értékelem a tanácsaitokat, tényleg, köszönöm szépen! De biztos volt olyan dolog a ti életetekben is, amit inkább a saját elképzeléseitek alapján csináltatok vagy oldottatok meg, holott mások azt mondták, hogy az úgy nem fog működni.
2020. júl. 19. 22:01
 27/34 anonim ***** válasza:
Volt bizony :)
2020. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
#23 Nem lehet, hogy van valakije és a te közelséged csak a hiúságát legyezte? Ha hogy küzdesz érte, még inkább nem fog akarni. Inkább engedd el.
2020. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nincs neki.
2020. júl. 19. 23:01
 30/34 anonim ***** válasza:
51%

Ezt már tegnap is kiírtad. Igen volt, több millióan túléltük, te is túl fogod. Van, akiknek pszichológus segítségére is szüksége van, például neked. Tudom, mit tudhatok én erről... Hát, van némi sejtésem, a fél életem plátói szerelmekre pazarolom, de fel se merült, hogy minden pénzem odaadnám, hogy magamhoz láncoljak valakit, aki nem szeret. Ingyen se! Ez nagyon nem egészséges gondolkodás.

Nőként azt tudom mondani, hogy azzal, hogy nem adod fel, miután egyértelműen megmondta, hogy nincs esélyed, csak azt éred el, hogy megutál. Ha akkor se hagyod békén, még fel is jelent.

Egyébként miért teszel fel kérdést, ha tudod, hogy úgyis az ellenkezőjét teszed annak, amit tanácsolnak?

2020. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!