Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezted már azt, hogy egy be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy egy be nem teljesült szerelem miatt nem tudsz mást igazán szeretni?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok, viszont a lány sosem lehet az enyém. Tényleg úgy érzem magam, mint ahogy szokták mondani: elrabolta a szívemet. Úgy érzem, hogy akárki jön, nem fog tudni ilyen érzelmeket kiváltani belőlem, és ez megrémít. Az x éves kapcsolatom vége sem viselt meg ennyire. Éreztetek már ilyet? Sikerült kimászni belőle?

2020. júl. 20. 23:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10 Hogy sikerült kimásznod belőle?
2020. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem sikerült
2020. júl. 21. 21:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le mindenhonnan és minden kapcsolódási lehetőséget szüntess meg, ha kell, válts munkahelyet. Különben mindig reménykedni fogsz. Igazából ez a helyzet akkor elviselhetetlen, ha amúgy kölcsönös a vonzalom. Na azt nem könnyű túlélni.
2020. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem így. Addig tartott, amíg 7 év múlva nem jött egy másik srác, akibe hamar belezúgtam. De végül Ő sem lehet az enyém, és ugyan ott vagyok...
2020. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? :)
2021. jan. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!