Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatba csak akkor éri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatba csak akkor éri meg belemenni, ha szerelmesek vagyunk?

Figyelt kérdés
Hányszor lehetünk egyáltalán szerelmesek? Van limitje? Minden szerelem ugyanolyan intenzív? A tinikori szerelem érzését felnőttkorban nem lehet újból átélni?
2020. júl. 23. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Élethelyzettől függ. Van amikor muszáj belemenni.

De nem jó szerelem nélkül. Van akinek ne, létszükséglet, én még szexelni se tudok nélküle.

Nem minden szerelem ugyanolyan. Van pl. a mindent felemésztő kézremegős, és van a hazaértem szerelem. A fura, hogy sose hittem volna, hogy a kézremegős földindulóst át lehet élni 40 évesen. Meg voltam róla győződve, hogy a következő szerelem azért nem volt olyan, mert kinőttem belőle. Egész addig, amíg be nem mutattak neki.

2020. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Szerelem...hogyne. Fel kéne nőnöd!
2020. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Van szerelem.

De sok minden lehet akkor is probléma. Lehet a szerelmednek olyan szokásai vannak amivel soha nem tudnál együtt élni.

Én azt mondom egy olyan lányt kell keresni aki szimpatikus külsőleg is és belsőre is.

Tehát el tudod mondani róla, hogy na vele letudnám élni az életem mert tetszik és szeretem.

Nem a szerelmed de akkor is szeretheted.

2020. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs 2 egyforma ember sem szerelem.


Ezek alapján te még kevés kapcsolatot élhettél meg,


És szerelem sincs mindig elsőre, van, hogy csak hetekkel később.


Attól függ , hogy belemész e, hogy mit érzel a másik iránt. Azért a vonzódás az nem árt ha megvan.

2020. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Agyrohasztóak a válaszok. Nem értem miért olvasom ezeket komolyan.
2020. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Eddigi tapasztalataim alapjàn azt tudom mondani, hogy szerintem nem lètezik ilyen nagy, rózsaszín, illatos, cukcsi, romcsi szerelem, mint amire sokan várnak, csak mert azt làttàk a filmekben. Szerintem akad nèhàny ember az èletünk soràn, akik viszonylag jól passzolnak hozzànk adott èletszakaszunkban. Ezek az emberek tudnak kötődni egymáshoz, meg szerethetik egymást őszintén, de ennyi. Nem kell ezt túl gondolni és óriási reményekkel síron túli szerelmet várni, az csak a regényekben meg romantikus komédiákban létezik. A való életben, inkább igyekezni kell megbecsülni azt, akivel csak minimálisan is megvolt az összepasszolás, mert abból már sokat ki lehet hozni együtt. Ha túl van már valaki a gyerekkori és tinikori lángolásokon, akkor fogja érteni mire gondolok. A többiek majd rájönnek idővel.
2020. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os, azért mert van aki nem képes többé lángolni egy fiatalkori csalódás után, az nem azt jelenti, hogy ő az egészséges és követendő példa.
2020. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem igen, csak akkor érdemes a párkapcsolat, ha nagy a szerelem, mindkét fél részéről. Lehet, hogy néha máshogy hozza a sors, és néhányan belemennek, vagy bennmaradnak szerelem nélküli kapcsolatban. De nem olyan boldogok, nem éri meg.

Hányszor lehetünk egyáltalán szerelmesek? Nem tudom, de szerintem többször, nincs kifejezett limitje.

Minden szerelem ugyanolyan intenzív? Nem, nem. De bárhány évesen, bárhanyadik szerelem lehet a legintenzívebb.

A tinikori szerelem érzését felnőttkorban nem lehet újból átélni? Dehogyisnem! ;)

2020. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
voltam szerelem nélküli kapcsolatban, nem csinálnék ilyet többet.
2020. júl. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!