Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet tökéletes kapcsolat két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tökéletes kapcsolat két eltérő személyiségű ember között?

Figyelt kérdés

Néhány hónappal ezelőtt ismerkedtem meg egy kedves sráccal (egy közös programon találkoztunk), akkor még nem beszélgettünk, csak pár nappal később keresett meg a neten). A fiú eleinte kicsit zárkózottnak bizonyult, de már az elejétől fogva elragadó volt a humora és a különleges személyisége. Egyébként egy nagyon barátságos srác, csak talán egy kicsit nehezen tud feloldódni nagyobb társaságban és otthonosabban mozog a saját kis világában. Rólam ugyanakkor tudni kell, hogy elég sok mindenben a teljes ellentéte vagyok: szívesen töltöm az időmet korábban még nem ismert emberekkel, sokat beszélek még ha nem is lenne muszáj, szeretek eljárni bulizni és változatos programokra. Eleinte kicsit fűznöm is kellett őt hogy tartson velem, talán mostanra már kicsit oldottabbá vált. Emellett gyakran megyünk közösen kirándulni, túrázni, városnézésekre (egy csomó olyan helyet megmutatott már, amikről én még nem is hallottam korábban).

Mindent egybevéve úgy érzem, hogy az eltérő személyiségek ellenére jól kiegészítjük egymást, örülök hogy megismerhettem őt. Esetleg hosszabb távon lehetnek nehézségek emiatt, vagy szerintetek is az ellentétek vonzzák egymást?


20/L és 24/F



2020. aug. 1. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de az ilyen esetek többségében elég hamar átfordul abba a dolog, hogy a pörgősebb embernek igénye van a pörgésre, talál ehhez egy megfelelő partnert és dobja a régit.
2020. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Működőképes a dolog. A pörgősebb is csitulni fog, a csendesebb meg kinyitja a száját:D és pörgősebbé válik. Mindkettő egymást egészíti ki:) és igen, működik.


Mondjuk akkor nem ha a pörgősnek olyan a társasága, akiknek abból áll a buli, hogy tajtrészegre vedelik egymást.. Akkor nem.

2020. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
Már a leírásodat olvasva is eluntam magam a srác mellett. Te hogy bírod?
2020. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3: Valószínűleg szimplán értelmesebb nálad.
2020. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehetett volna köztem és a cépike között csak a drága barátja útban volt. Szó szerint. ☹️
2020. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tokeletes kapcsolat alapbol nincs, mert nincsenek tokeletes emberek.
2020. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Csak te vagy tökéletes ugye.

wtf. 😂

2020. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Jezusom te ki a f@sz vagy.😂

Igen, csak en vagyok tokeletes a vilagon. Pont ezt irtam idiota.🙃 Ha nincs baj krealni kell ugye?

2020. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Szállj már le a földre te szerencsétlen.

Nem vagy te akkora koponya, nyugodj le.

Egy felnőtt ember vagyok és nem f@sz meg idióta. Ismersz kiscsávó? 😁

2020. aug. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szallj le te, attol hogy kicsi a fszod ne koss mar bele mindenbe ami el. Egy szoval nem mondtam, hogy en tokeletes lennek (ha nem ertetted esetleg az elozo valaszom is ironia volt) azt viszont irtam, hogy NINCS tokeletes ember ezert tokeletes kapcsolat sincs. Es amugy lany vagyok, most irhatod, hogy hogy beszelek de az ilyen kis kotsogokkel akik mindenbol dramat akarnak csinalni a nemletezom is tele van, szoval higgadjal le es csinalj valami ertelmeset is na puszaa
2020. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!