Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nem érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem érzek szerelmet a párom iránt, de imádom őt.?

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk együtt. Ő végre egy normális férfi az életemben(érzem legbelül.), több kedvességet és szeretetet adott nekem már most, ennyi idő alatt , mint exem(akibe nagyon szerelmes voltam) a 3 évünk alatt... De én nem vagyok belé szerelmes, pedig szeretnék, mert olyan aranyos és kedves... Néha szoktunk vitázni apró dolgokon, úgy érzem kicsit még csiszolódnunk kell egymáshoz, de amúgy minden más rendben van. De olyan bűntudatom van, hogy látni rajta hogy ő belém szerelmes. Mit csináljak? :( 23N a barátom 25F
2020. aug. 7. 21:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy imádom mint embert, tetszik külsőre is, belsőre is. Jó van 1-2 hibája, de mondta, hogy változtatni fog rajta. Nem kell nagy dologra gondolni..
2020. aug. 7. 21:57
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Eddig nem mondtad el neki, hogy kifelé tartasz egy kapcsolatból??? Az gáz.
2020. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annak a kapcsolatnak már régen vége...
2020. aug. 7. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3 hét? Nálam kb 2 3 hónap, mire szerelmes leszek.

Sztm várj még és csak élvezd a másikat!

N28

2020. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 Ha valakibe nagyon szerelmes voltál valóban az évek mire túl van az ember rajta. Most kit akarsz hülyére venni? minket vagy magadat? Felesleges. Már rég le kellett volna ülj és beszélj vele és elmondani.
2020. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tizenhármas ***** válasza:
94%
Én viszont úgy gondolom, ahol már az elején "csiszolódni kell" és rögtön a hibákat látjuk, illetve elvárjuk a másiktól hogy majd "megjavul" ott később csak el fog hatalmasodni ez a helyzet.
2020. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sorstárs!

Aranyos a pasi, ugyanígy a legelején vagyunk ő már most úgy tűnik, hogy nagyon fontos lettem neki, de én egyáltalán nem érzek szerelemhez hasonlót se.

És szintén buknak ki különbségek is folyton, de ő nagyon rendes hozzám.

Rendesebb, mint az exem nagyon sok év alatt.

Leírtad ugyanazt ami velem is történik konkrétan. De viszont en tudom magamról, hogy nem elég nekem pár hét a szerelemhez. Inkább pár hónap.

2020. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
3 hét...😂😂😂
2020. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DnPlymn válasza:

Hogyan lehettek együtt 3 hete? Mármint mitől számít a kapcsolatotok kezdete? Mi volt előtte és meddig?


3 hét után még mindig a Netflix is ingyen elmondható 😀


Bocs, csak fura a 3 hetet kapcsolatnak nevezni és próbálom megérteni, hogy mi számít neked annak.

2020. aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!