Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet tartós párkapcsolat 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tartós párkapcsolat 8 év korkülönbséggel vagy csak rövid távú kapcsolat jöhet szóba és lecserél előbb-utóbb egy érettebb nőre?

Figyelt kérdés
A barátom 29 éves, én 21. Már többen is tettek megjegyzést ránk a korkülönbség miatt pll.: barátaim, családom. 2 hónapja vagyunk együtt és jól megvagyunk, csak néha vannak konfliktusok és van amikor leszól engem, mert szerinte túl gyerekes vagyok. A barátomnak eddig 2 komoly, hosszútávú kapcsolata volt, akik csak 2-3 évvel voltak fiatalabbak.
2018. szept. 23. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Minden csak tőletek függ, máson nem. Nem az anyukádtól és a barátnődtől fog függni, hogy működőképes lesz-e vagy sem. Tegyetek meg mindent.

Te pedig idővel úgyis felnősz a feladathoz.

2018. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Előbb-utóbb az érettebb nőt cserélné le rád.
2018. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Lehet tartós kapcsolat, ez még éppen belefér.
2018. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Szüleim 31 és 23 évesek voltak amikor születtem, ma is együtt vannak harminc év után. Engem sem fog érdekelni a korkülönbség lefelé, amikor majd olyan nőt keresek, akivel családot akarok
2018. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább majd te fogod lecserélni őt egy fiatalabbra :)
2018. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Elég valószínűtlen, hogy ebből bármi tartós legyen, úgyhogy ne éld bele magad. A 8 év alapvetően nem sok, nem azzal van a baj, viszont te még csak egy gyerek vagy, gondolom ezt nem kell tovább ragoznom...
2018. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem a koroddal van a baj, hanem a korodhoz nem illő viselkedéseddel. Kérd ki egyben a szüleidtől a nevelésedből kimaradt atyai/anyai pofonokat, vond le a következtetéseket/tanulságokat belőlük és már készen is vagy.

32/f

2018. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond alapvetően a korkülönbség, ha a jövőben hasonló elképzeléseitek vannak.

Ezalatt pl az összeköltözést, családalapítást értem.

Ha te még tanulni, bulizni szeretnél, és nem akarsz 1-2 év múlva elköteleződni, ő pedig a kora miatt erre vágyna, akkor nem lesz tartós a kapcsolat.

2018. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet. Köztünk 11 év van, 18 voltam, amikor összejöttünk, 10 éve vagyunk házasok és imádom az életünket, a férjemet, a gyerekeinket, mindent. De! Ehhez az kellett, h ugyanazt és ugyanakkor akarjuk. Én sosem voltam bulizós, fiatalon szerettem volna feleség és édesanya lenni. Így is lett és sosem bántam meg. Hozzáteszem, nem is voltak sosem kétségeink egymással vagy a közös jövőnkkel kapcsolatban.
2018. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nalunk 10 evvel mukodik, de nalatok valoszinuleg nem fog, mert mar most problema mint leirod.
2018. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!