Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha lenne két pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lenne két pasi akik szerelmesek belétek, mi alapján döntenétek? Inkább mindkettőt hagyjam?

Figyelt kérdés

Mindkettő kedves, aranyos, rendes segítő kész. Legyen a nevük Béla meg Pista.


Béla kb 30 perces útra lakik tőlem kocsival, jön segít mindenben, nem erőltet semmit viszont én nem érzem még azt a pluszt, hogy vele akarok lenni, elég sokat vagyunk együtt, mert " hátha kialakul" alapon. Fog nála ez az érzés jönni? Szerintem már kellett volna érezzem.


Pista 600 km-el odébb van külföldön dolgozik sose találkoztunk csak telón beszélünk esténként.

Megyek ki hozzá pár napra állja az utam stb, ígérete szerint ha azt mondom legyünk kapcsolatban akkor azon lesz, hogy haza jön. Egyszer már mondtam neki hagyjuk, mert úgyis halott így ez a dolog 4 napig nem beszéltünk, sokat gondoltam rá és rá írtam, hogy hiányzik stb. Ezután döntöttem úgy, hogy kimegyek hozzá.



2020. aug. 9. 06:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ameddig nem találkozol valakivel, addig kiszinezi a fantáziád a másikat. Aztán ott esélyes egy keserű ébredés.


Neki külföldön jutalomfalat egy otthoni punci, aki kimegy érte. Az egóját simogatod vele.

2020. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mindkettő tud a másikról, hogy beszélgetek velük. Nyílván egyiknek se tetszik, hogy nem ő az egyetlen, de így elfogadták a szitut.


Én megmondtam azt is mindkettőnek, hogy per pill nem tudok dönteni xy okok miatt.


Igen, lehet ego növelő neki a dolog, de kíváncsi vagyok rá én is élőben, hogy érdemes-e vele foglalkozni illetve várni rá, mert az is benne van a pakliban ,hogy nem jön.


A Béla nem tarcsiban van, tudja hogy nem alakult ki bennem êrzelem de ennek ellenére próbálkozik. Csak valamiért nem akar jönni ez az érzés.


Lehet a Pista miatt, ezért is akarok kimenni, mert ha nála se akkor tudom, hogy velem van a baj és hagyni kell mindkettőt.

2020. aug. 9. 08:43
 13/16 anonim ***** válasza:

Első körben az alapján döntenék, hogy kit ismertem meg először. Mert nekem ha valaki megfelelő, függetlenül a másik személytől, akkor ott bezárul a kapu és nem keresgélek tovább. Ezek alapján ha valaki el tudna bizonytalanítani így, az szinte biztos, hogy azért van, mert kételyeim voltak az elsővel kapcsolatban.


Ettől eltekintve viszont inkább Bélát választanám. Lehet, hogy sokan nem értenek velem egyet, de nekem életem legjobb párkapcsolatai azok voltak, amikben az égadta világon semmi izgalom vagy kaland nem volt. Ahol tudtam a másikkal tervezni, stabilan ott volt nekem, tudtam mellette is teljesíteni, nem vágyódtam a nagy büdös semmibe utána, nem fantáziáltam róla, mert eléggé ismertem, nem ment az érzelmi csapongás és nem volt bizonytalan a kapcsolat. Csak a közös programjaink csempésztek bele izgalmat. Végül egy ilyen emberhez is mentem hozzá, akit nagyjából azután ismertem meg, hogy megismertem valakit, akivel nagyon sok bizonytalanság volt és alapvetően kevésbé volt elérhető, ellenben izzott köztünk a levegő magától is (míg a férjemmel mi alakítottuk ki ezt szép lassan).

2020. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Egyikkel se úgy kezdődött, hogy ők kapcsolatot szeretnének velem csak benyögték, hogy hát így úgy éreznek.


Mikor apa meghalt akkor voltam fülig belezúgba egy srácba azóta is gondolok rá, szerintem miatta se tudok más felé nyitni. Meg szerintem nincs itt az ideje annak, hogy kapcsolatom legyen, én erre gondoltam. Most úgy érzem jó nekem így egyedül, persze hiányzik az ölelés stb.

2020. aug. 9. 08:53
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Pistat hagynem

Konkretan csak digni akar egyett veled ott kint belenget ezt azt es annyi


Inkabb Bela mert nagyon sok tulajdonsag amit felsoroltal az plusz. Ha ra figyelsz majd csak akkor beindul aminek be kell.

2020. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a pcsába mindkettőt. Egyértelmű, hogy neked még egyelőre nem kell kapcsolat senkivel sem. Ehhez nem kell ennyit gondolkozni, hogy az ember rájöjjön.
2020. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!