Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megesett már veletek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már veletek ilyen vagy ehhez hasonló szituáció? Ha igen; mi colt a sztori?

Figyelt kérdés
Amikor valaki éveken át melletetek volt, nem gondoltatok bele többet, nem néztetek rá másként. Eltűnt mellőletek (veszekedés, elutazás vagy bármi más miatt), és később eszméltetek rá, hogy többet éreztek iránta, szeretitek.

2020. aug. 12. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, hogy volt mellettem? Párkapcsolatban voltunk,vagy csak barátok? Nekem mindig úgy volt, hogy akivel haveri/baráti viszonyban voltam, arra sose néztem "férfiként". Aztán lett egy kivétel. A sráccal munka során találkozunk hébe-hóba. Munkán kívül soha, még egymás elérhetőségét se tudjuk. Ha viszont találkoztunk,mindig együtt voltunk, szinte mindent megbeszéltünk egymással. Még a gyermeknevelési nézeteink is egyformák voltak.(Egyiküknek se volt😂). Én másba voltam/vagyok szerelmes, rá soha nem úgy gondoltam, mint potenciális párra. Aztán egyszer eltűnt. Úgy alakult, hogy évek óta nem találkoztunk. Azt nem mondom, hogy szeretem "úgy", de utólag felmerült, hogy lehet, inkább a romantikus vonalon kellett volna mozogni, nem barátilag.Végülis helyes is(ezt addig nem figyeltem), nagyon jól működtünk együtt és olyan igazi férj/apa alapanyag. Amíg másról ábrándoztam, akivel valószínűleg sose lesz semmi, lehet, hogy elszalasztottam valakit, akivel boldog lehettem volna. (Persze, azt nem tudom, ő hogy gondolt rám, nyilván lehet, hogy neki se kellettem volna, de ez már sose fog kiderülni 😕)
2020. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de én pont fordítva jártam. Én szerettem valakit, majd leléptem és a pletykákból azt hallottam, hogy utána tudott értékelni, mikor végleg elmentem.


A te sztorid mi lenne? :)

2020. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!