Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne a páromnak LEGO ajándékba, vagy gyerekes?

Figyelt kérdés

Amikor bemegyünk a plázába, minden alkalommal mondja, hogy nézzünk be a LEGO boltba, és csomót elvan azzal, hogy nézegeti őket, különösen a Harry Potter legókat, mert a filmeknek is nagy rajongója.

Ezért jutott eszembe, hogy nézhetnék valamilyen szettet, szerintem egyébként tök jól mutatna, meg amúgy is ismerek olyanokat is, akik pl. Batman figurákat gyűjtenek, és ugyanúgy már huszonévesek.


De nem tudom, örülne-e neki, és nyilván nem kérdezhetem meg.

Ti mit gondoltok?


2020. aug. 16. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet.


A Lego felismerte, hogy nem csak egy szűk szegmens kedveli a termékeit, hanem kicsik és nagyok egyaránt. Ezáltal vannak egyszerűbben kirakható, gyereknek való készletek, és bonyolultabb, ám jobban kinéző, felnőttes legók is.


Ha nem Duplót veszel, szerintem nem lesz gond. :DDD

2020. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Barnabas333 ***** válasza:
Inkább mint egy pizsama... Én most techniket kaptam 43évesen. Igaz megbeszéltük és a 7éves gyerek játszik vele, én csak össze raktam...
2020. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Most vettem a páromnak szülinapjára SW legót, szerintem jó ötlet :)
2020. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Régen gyerekként imádtam legózni.

Felnőttként csak megnézem őket hébe hóba. Ámuldozom hogy ez is hova fejlődött.

Magamnak már nem vennék legót, viszont ha kapnék ajándékba biztos hogy fülig érne a szám. 😊

F38

2020. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!