Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titetket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titetket zavarna ha a párotok az ellenkező nemű legjobb barátjaval lakna?

Figyelt kérdés

Eddig nem zavart hogy a barátom a legjobb lány baratjaval lakik, de most hogy mar 3 honapja egyutt vagyunk és egyre jobban erzem hogy szeretem és fontos nekem ő, igy egy piciket kezd zavarni es félek hogy ez rosszabb lesz :(

Osszekoltozest meg nem tervezzük mivel fiatal a kapcsolat, es meg nem is jött szóba, mondjuk reszemrol oke lenne. De biztos vagyok benne hogy ő nem menne bele mivel a lany egyedul nem tudná a lakast fenntartani, jelenleg raadasul nem is dolgozik.



2020. aug. 16. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De ha annyira biztos vagy benne, hogy nincs köztük semmi, meg aaannyira rendes a csaj, akkor mi a kérdés?
2020. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az a kérdés (de szerintem elég látható) hogy titeket (azaz más embert) zavarna e egy ilyen..
2020. aug. 17. 09:25
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

12 Tudtam, hogy ezzel fogsz jönni. :) De kérdezem, ha téged nem zavar, akkor miért érdekes, hogy mást zavar-e?


Nem muszáj válaszolnod, tudom miért kérdezted. Főleg, hogy írtad, hogy azért csak zavar. :) Ami rendben is van, csak akkor nem értem minek magyarázol ki mindent, meg minek véded annyira a csajt. De ha ettől megnyugszol, hát hajrá.

2020. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Miert ne érdekelhetne más véleménye? Az itt feltett kérdések nagy része arról szól, hogy az ember kíváncsi a másik véleményére
2020. aug. 17. 10:20
 15/16 anonim ***** válasza:

Vannak helyzetek, amikor zavarna, vannak, amikor nem.


Zavarna akkor, ha:

- azt érezném, hogy a barát mindig előrébb van a fontossági sorrendben (mondjuk ilyen egyhetes ismeretség után, ha azért nem lenne neki jó egy felajánlott randiidőpont, mert beígért vmit a barátjának, megérteném... de főleg több hónapos kapcsolat után, ha mindig nekem kellene a haverhoz alkalmazkodnom, főleg piti ügyekben, az nem tetszene)

- ha látnám, hogy kihaszálja a másik, és ehhez a párom bambán asszisztál

- ha mi ketten nem tudunk egyről a kettőre lépni a barát miatt (pl. az 1. válaszoló esete, hogy ezért nem tudunk összeköltözni, mert akkor jaj, kicsivel nehezebb helyzetbe kerülne a haver, fú, idegenekkel kellene összeköltöznie, jaj-jaj)

- ha fúrna a barát

- ha úgy érezném, hogy a barát többet akar


De ha megismerem, és kedves, korrekt, nem akaszkodik sem a páromra, sem rám, csak az nem zavarna, hogy ellenkező nemű.

2020. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna. Lehet, hogy nem 3 hónapos kapcsolatban, de később, ha már több ideje együtt lennénk, mindenképpen. Szerintem egyébként nagyon ritka az olyan fiú,lány barátság, ahol valamelyik fél nem érez többet. Főleg, ha még együtt is laknak.
2020. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!