Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönni az exem legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni az exem legjobb barátjával?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha összejövök az exem legjobb barátjával mennyire necces?
2018. okt. 30. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

nagyon.

Szerintem a legjobb barát sem jönne össze veled, főleg ha az exed látni sem akar.

2018. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideig voltatok együtt az exeddel?

Ki szakított?

Békében vagy haragban váltatok el?

Mennyire szoros köztük a baráti kapcsolat?

Nekik gáz lenne?

2018. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem jó.Nem lesz meg az a tisztelet az újban irántad,aminek lennie kellene.
2018. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem sem normális, hogy olyannal jöjjetek össze, akik az exeitek barátai. Normális esetben én úgy tartom, hogy "házinyúlra nem lövünk".

Szerintem tiszteletlenség. Bár vannak olyanok akiket ez nagyon nem érdekel. Egyik exem összejött a volt pasija egyik ismerősével. Nem tudom, hogy mennyire voltak nagy spanok, de szerintem undorító. Egy igazi barát olyan mint egy testvér, akire számíthatok, és kicsit olyan érzés lenne, ha luktesók lennénk. -.-.

2018. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Ezt fejtsd már ki. Kinek lesz rossz az élete és miért, ha valakinek a jelenlegi és a régi párja ismerik egymást? :D

2018. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ha egy jó barátommal lenne az exem. Mivel nem tartom vele a kapcsolatot. Egyikkel sem. De mindenkinek egyéni szocpol, hogy mit gondol.

Engem speciel zavarna.

2018. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!