Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megírtam, hogy nem foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megírtam, hogy nem foglalkozik velem eleget, normális, hogy ilyet stílusban és ezt válaszolta? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
"Megint kezdődik a sírás"

2020. aug. 18. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Keress rá, a Dóra Gyula féle női kommunikációra, és "hisztizés" helyett próbáld meg így közölni a hiányosságaidat. Gyakran csak a kommunikációban rejlik az ördög. Ha nem változik semmi, akkor tovább kell lépni.
2020. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg arról van szó, hogy napokig nem ír, nem hív, te erre szólsz, hogy ez neked rosszul esik és ő ilyen stílusban válaszol, akkor én elgondolkodnék azon, hogy tényleg szeretnék-e egy ilyen emberrel kapcsolatban lenni. Főleg így, hogy ez nem is egyszeri dolog volt és már szakítottál is vele ezért korábban. Hiába mondta, hogy most más lesz, látod mennyire sikerült betartania.
2020. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha napokig nem keres, ti nem vagytok kapcsolatban, max néha programoztok meg dugtok.
2020. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbáltátok, nem megy.

Nem kell erőltetni.

2020. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem passzolnak az igényeitek. Lépni kell és kész.
2020. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!