Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
A főnökömről van szó. Nem tehetem róla, az érzéseimnek nem én parancsolok. Eddig magamnak is tagadtam, de lassan fél év után nem tudok tovább hazudni, be kell látnom szerelmes vagyok belé. Nem a pénz miatt, nem azért mert lebeszéli rólam a bugyit, mert semmi olyan félreérthető megnyilvánulása nem volt. A baj az hogy családja van, így ennek semmi jövője nincs. Már csak azt a mgoldást látom, hogy fölmondok. Ti mit tennétek?
2020. aug. 25. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Menj rá!
2020. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Felmondanék.
2020. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha jó állásod van ilyenért ne hagyd ott. Egyébként az ilyen szerelem általában úgy alakul ki, hogy bevillan egy gondolat, hogy milyen jó volna vele. Aztán ez elkezd zavarni. Aztán mivel zavar ez a gondolat egyre többet felhozod, hogy túl tudd magad tenni rajta. De nem tudod. Aztán egyre jobban tekergeted csavargatod azt a gondolatot és a végén már annyit gondolsz rá, hogy elkönyveled magadnak, hogy “jaj hát ha ennyit gondolok rá akkor biztosan szerelmes vagyok”. Persze, hogy vonzódsz a szép férfiakhoz, hát nő vagy. Nemtudom a szabikat, hogyan vetted ki de én azt tanácsolom, hogy vegyél ki min egy hetet. A másik, pedig, hogy keress egy másik férfit, még ha ez nehéz is, mert ugyanezzel küzdök és akkor el fogod hamar felejteni.
2020. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jársz eleget olyan társaságba ahol férfiakkal is beszélhetnél, ezért egy idő után azon a helyen kezdesz keresgélni, ahol a legtöbbet vagy, pl. a munkahelyed, ezért aki bejön, és sokat találkozol vele, érzelmeket táplálsz iránta. Mindenesetre támogatom az előttem kommentelőt, hogy menj el szabira, mert ebből tényleg nem lesz semmi, és csak bezárkózol ez időre minden közeledésre akik ismerkedni szeretnének veled.
2020. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!