Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy nyugodjak meg?(nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak meg?(nem vagyok benne biztos hogy ez a jó kérdés) Már 2 hónapja beszélek messengeren egy sráccal és elvileg "együttvagyunk" de élőbe még sose látott én ma fogok vele elsőnek találkozni. Nagyon sokat beszélünk napi szinten.....

Figyelt kérdés
.....és azt mondta hogy már lelkileg is kötődik hozzám és nem érdekli hogy nézek ki,de tudom hogy nem így lesz mert csúnya vagyok nagyon. De ezt mondtam is neki de nem foglalkozik vele...igazából ettől félek hogy meglát és visszafordul. Hogy "nyugtassam"magam vagy ilyesmi? Mert nagyon félek...
2020. aug. 31. 07:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Képcsere sem volt még?
2020. aug. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De az volt már
2020. aug. 31. 07:16
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát akkor elvileg látta a kinézetedet nem?
2020. aug. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
De gáz!! Nem is tudod ki ő,de már együtt vagytok...! 😂😂😂 és ha egy pszichopata?
2020. aug. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3 igen de képen nyilván másabb mint élőbe

4 idézőjelbe tettem🙄🙄

2020. aug. 31. 07:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülyeséget csináltál, de most már mindegy....2 hónapig csetelni valakivel egyszerűen őrültség, nagy zsákutca lehet. Teljesen felesleges, mert úgyis élőben dől el, hogy igazán szimpatikus-e a másik vagy sem.
2020. aug. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Te is beteg vagy kérdező
2020. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Készülj a nagy pofáraesésre. Nem biztos, hogy az lesz, de nagy valószínűsége.
2020. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Hagyjátok, ilyen a műanyag virtuális románc. Mindkét fél beleképzeli a màsik félbe az álmait, megy a nagy összeborulás, majd a személyes találkozókor meg a "jééézusom, te így nézel ki" lelombozó érzése. Ezután már nem is lesz több esti írogatás meg recska.
2020. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
9nél a pont
2020. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!