Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha bevallanád,hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bevallanád,hogy tetszik neked régóta és ő azt mondja csak egyéjszakás kalandba menne bele,te belemennél?

Figyelt kérdés

Régóta tetszett egy srác és bevallottam neki,hogy tetszik nekem régóta,amire ő azt válaszolta hogy tartós kapcsolatot nem akar,mert megy ki külföldre ,de egy egyéjszakás kalandban benne lenne.

Ti belemennétek? Kort és nemet is írjatok légyszi

(L)



2020. szept. 1. 23:20
A kérdező szavazást indított:
Belemennék
Nem mennék bele (elvi okokból)
Nem mennék bele (rosszabb lenne utána elengedni)
43 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A sráccal nem, de veled igen. 38/F :)
2020. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg rossz lenne utána. Akarnád a másodikat, csak ő lelépett. Viszont a helyedben én se tudnék ellenállni, bár én férfi vagyok.
2020. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Verd ki a fejedből. Nagyon rossz lesz utána, belegondolni, h kihasznált. Nem fair a srác részéről. Férfiként mondom.
2020. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez így rohadt megalázó
2020. szept. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan béna kifogás. Mi zárja ki a komoly kapcsolatot abban h megy külföldre? És mi van ha te is csatlakoznál hozzá?

Valójában nem kellesz neki eléggé, 1 körre azért elvinne

2020. szept. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Egyszer elunk. Bele.
2020. szept. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok: no es oreg:)
2020. szept. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez egy szar kifogás. De szerintem, az alapján, amit írsz, örülj neki, hogy nem lesz semmi.

Nem úgy tűnik, hogy kitartana melletted, pár 100 km távolságból, szóval lehet, jobb így.

Nyilván, nem ismerhetjük a srácot, ez csak az én véleményem.

2020. szept. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
F/33 Ennek mi értelme lenne? Tudtodra hozta hogy akkor se maradna ha vele lennél. De persze ha neked az kell hogy egyszer jól érezd magad, akkor benne lenne. Szerintem eleve azért mondta hogy ne akarj semmit.
2020. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!És persze a szavazóknak is :)

Jól esik a megerősítés, ugyanis én se mentem bele,mert nem az a tipikus mai lány vagyok,hogy fűvel-fával..

Csak volt olyan barátom aki azt mondta, hogy bele kellett volna mennem,mert egyszer élünk és mindenkinek örömet okoz az együttlét.

Ennek kapcsán írtam ki a kérdést :)

2020. szept. 2. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!