Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valami hátránya annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami hátránya annak ha az ember későn talál első barátnőt?

Figyelt kérdés
most 23 vagyok, az első kapcsolat lehet életre szóló, ha még semmi tapasztalatom?
2020. szept. 6. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem 26 évesen lett először,és igen sok hátrányom volt, mert bizonyos dolgokat ha előbb megtapasztalok, akkor hosszú távon is működhetett volna a dolog vele. És nem csak a szexről van szó. ilyen korban már a nők nem arra vágynak amire tinikent. 23 evésen meg szerintem annyira nem avagy elkésve bár lehet jóvalfelszínesebb az a korosztaly, mint az enyém. Ha valaki beled szeret nem feltétlen fogja elijeszteni a párkapcsolati tapasztalatlanságod, max idővel kibuknak a dolgok és vagy vége lesz vagy nem.
2020. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11# Mik azok a dolgok amik kibuknak, ha felnőtt ember vagy aki képes magát eltartani? Konkrét példákat lehetne hallani, amit olyan férfiak csinálnak akiknek még nem volt párkapcsolatuk előtte?
2020. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én csak azokat tudnám felsorolni, amiket az exem a fejemhez vágott idővel.
2020. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérlek sorold fel, kíváncsi vagyok mik azok és hogy mi adódhat ezek közül a tapasztalatlanságból.
2020. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szerintem, én 24 évesen veszítettem el, addig meg voltam veszve nő nélkül, aztán két éves kapcsolat után évek óta elvagyok egyedül.

A szex nem olyan nagy dolog mint ahogy a sok beképzelt egyéjszakás nyomorék állítja be. Egy idő után csak reszelés, és kötelesség nem több. Azóta sincs különösebb ingerem a szexre, persze néha hiányzik de távolról sem úgy mint szűz koromban.

A másik meg, hogy a nők érett és tapasztalt pasit akarnak mert ugye ebben a korban már mindenki szereti magát komoly kapcsolatokkal hitegetni és tudja mire vágyik.. aha persze.. azért van annyi egyedülálló nő és anya mert tudta milyen társat talált...

Idősebb korban is egyre gyakoribb a hűtlenség és a válás... Erre kéne annyira irigynek lenni?

Örülj neki hogy nem kell más hülyeségét elviselni.

Persze vannak ideális kapcsolatok de az a legritkább manapság.

Az ismerőseim 80%-a hűtlen és még nagy hangon hirdeti is, és büszke rá hány emberrel szexel, ebben mérik az életüket és persze erkölcsös embernek tartják magukat...


Gondold át mire és milyen nőre vágysz, céltudatosan olyat keress és ne add lentebb nem éri meg.

Szexben meg egy igényesebb prosti is tud tapasztalatot nyújtani, az érzelmi dolgok meg jönnek maguktól.


Az ilyen elvont csorda szellemtől meg tartózkodj, ne akarj egy lenni a sok erkölcstelen ember közül.

2020. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!