Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire reménytelen a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége a párkapcsolatomnak ami 2 évig tartott viszont szakitott velem a srác.ő volt az a fiu akivel eltudtam volna kepzelni az egesz eletem. Annyira elveszettnek érzem magam most es ugy erzem szamomra mar nemfog eljönni az a NAGY Ő mivel most veszitettem el. Az érzem nekem már nem lesz olyan életem hogy komolykapcsolat,hazassag,gyerek stb.. nagyon elveszett vagyok. Mit tudok tenni?
2020. szept. 7. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Semennyire nem reménytelen. Hamis érzelmeid vannak, majd amikor már férjhez mentél, és visszagondolsz erre, csak mosolyogni fogsz, hogy milyen naiv voltál.


Tenni pedig azt tudod, hogy teljesen kizárod az életedből. Facebook törlés, a tőle kapott dolgok eldobozolása stb. Legyél haverokkal, vagy egyedül (ahogy éppen jól esik). Foglald le magad, és tűzz ki célokat. És ne felejts el normálisan enni, mert ilyenkor azzal is gondok vannak.


Minden jót.

2020. szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elgyászolod ahogy illik a kapcsolatodat, megpróbálsz programokat csinálni, barátokkal lenni, és ahogy telik az idő a fájdalom is megkopik. Hidd el, hogy nem tart örökké ez az állapot, és nem te leszel az a kevesek közül, aki nem tud egy szakításon túljutni. Megy tovább az élet, és rá fogsz jönni, hogy van nála sokkal jobb is.
2020. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2020. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2020. szept. 7. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen gondolatokkal 20 év múlva lenne érdemes a lelkedet terhelni. Nyilván nem érezte ugyanazt, mint te, tehát nem ő az igazi. Nagyon-nagyon fiatal vagy még, hidd el, jön majd más, sőt lehet, hogy többen. A te korodban még nem is biztos, hogy kell örökre, meg gyereket tervezni, nagyon ráérsz.
2020. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!