Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen helyzet? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen helyzet? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves lány vagyok. 2 éve vagyok kapcsolatban a páromma, ő 25 éves. Nem élünk együtt, nem is tűnik úgy hogy jó irányba fog alakulni a kapcsolatunk ugyanis napi szinten vitatkozunk. Talán ezért is kanyarodott az életem másik irányba, máris írom hogy mire írom ezt.

Szoktak a munkahelyemre vidékről vendégek jönni kb. havonta egyszer. Köztük van egy srác, aki hát finoman szólva totál beleültette magát az agyamba és szinte minden gondolatomba. Amikor megláttam, meg kellett ráznom a fejem és szólni a munkatársamnak, hogy csípjen meg mert nem hiszek a szememnek. Lehet szerelem volt első látásra? Nem tudom de olyat váltott ki belőlem amit még soha senki. (Még a párom sem.) Hosszas kutakodás/nyomozgatás után meg tudtam hogy hívják. Többször szemeztünk, de ez nem jele semminek. Írtam neki az interneten, telefonszámot is cseréltünk, de sosem hívtuk egymást. Az első napon szinte végig csak pötyögtünk egymásnak aztán megszakadt az egész. Azt mondta rengeteget dolgizik. Írkáltam neki egy ideig de úgy éreztem fölösleges. Tehernek éreztem magam. Tudja hogy van párom és meg is mondta hogy emiatt nem akar semmit viszont a beszélgetésünk legelejét úgy indította hogy sokat csalódott és nem akar kapcsolatot (ekkor még nem is tudta hogy van párom.) 3 diplomás 28 éves művelt srác. Nem tudom mit kellene kezdenem a helyzettel. Nem ír, amikor írtam is alig alig reagált. Már nem keresem. Nehéz, de nem keresem. Azóta volt már bent a munkahelyen is de nem keresett meg pedig tudja melyik részen dolgozom. Túl éretlen lennék hozzá? Neki valóban ez az életcélja hogy dolgozzon vakulásig? Nincs barátnője sem és nem is akar... érdekes. Nagyon megfogott ez a fiú és nem tudok túllenni rajta. Már a páromra sem tudok koncentrálni... szerintetek?


2017. jan. 23. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ha pároddal ennyire nem jó és mást akarsz, le kéne zárni vele. Másrészt a fiút nem érdekled, nem érdemes teperned utána.
2017. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elobb inkabb a paroddal zard le a dolgokat, mielott mason kezdenel meditalni...
2017. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem megy ez olyan könnyen. Főleg, hogy viszonylag sűrűn látom a srácot. Nem értem miért is kellett neki olyanokat írnia, hogy menjek el a városba ahol lakik mert sok érdekesség van meg megmutatná az állatkertet, strandot stb... most meg még csak nem is köszön... legalább az okot tudnám.
2017. jan. 23. 13:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semerre nem kanyarodott az életed, csak toporogsz egyhelyben.

Van egy rossz kapcsolatod, amiből még nem léptél ki, és szerintem nem is fogsz, amíg a másik pasi nem adja egyértelmű jelét, hogy akar tőled valamit.

Ha nem ad ilyen jelet, akkor még két-három évig tök jól elleszel a mostani pároddal, nem fogsz lépni semmilyen irányban.


Meg adott egy pasi, aki azzal indít, hogy sokat csalódott, és (most) nem akar kapcsolatot.

Gondolom, nem olyan régen ért véget egy kapcsolata, az is lehet, hogy a lány félrelépett, azért van ennyire padlón. Elég jellemző lenne. És erre van egy csaj, aki úgy nyomul rá, hogy közben meg van pasija. Ne csodáld, ha nem bonyolódik veled bele semmibe, és elutasító a viselkedése.

Nyugodj bele, hogy ő valószínűleg nem akar tőled semmit sem, hiába tetszik neked, ez a vonzalom egyoldalú marad.


Úgyhogy ha arra vársz, hogy majd rád hajt, és ti összemelegedtek, és akkor melegváltásban tudsz kilépni a langyos kapcsolatodból, akkor erre ráfaragtál.

Marad minden a régiben.


Lehet, hogy akar barátnőt, de ne vedd nagyon a szívedre, ha az nem te leszel.

2017. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd magad tul rajta. Nem tetszel neki. Ha tetszenel, akkor nem jonne ilyen nevetseges kifogasokkal, h nem akar kapcsolatot, m eg tudja, h van parod. Inkabb a mostani paroddal foglalkozz es vagy probald meg rendbetenni a kapcsolatodat, vagy hagyd ott, ha ennyire mas utan vagyakozol.
2017. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Normális srácnak nem kell olyan gerinctelen lotyó, aki úgy ismerkedik, hogy közben nem zárta le az előző kapcsolatát, simán lehet, hogy ezért nem kellesz neki. Először le kéne zárnod azt, amiben most vagy, ami amúgy is eléggé langyos kaki és nincs semmi értelme, ha állandóan csak veszekedtek és nyilvánvalóan nem szereted már.


Majd amikor lezártad, utána lehet ismerkedni, talán akkor a srác is átértékel, bár erre nem vennék mérget. Mindenesetre ne azért lépj ki a kapcsolatodból, mert más farkán pörögnél, hanem mert egy rakás szar és te már keresed az indokot a megcsalásra. Mégis mi értelme van ennek így ebben a formában?

2017. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a szomorú igazság amit az utolsó hozzászólásban látok, valamilyen szinten ebbe már bele is nyugodtam mert nem küldözgetem percenként az értetlen-jelentéktelen üzeneteim neki pedig nagyon szeretnék vele beszélgetni. Annyi önbecsülésem van, hogy felismerem ha valaki távolságtartó és nem erőszakoskodok. Viszont az egésznek az okát nem tudom. Nem értem miért nem ír. Nem a felesége akarok lenni csak szerettem volna megismerni. Első beszélgetésünkkor találkozni akart aztán hirtelen meggondolja magát!? Miért akart találkozni ha nem akart semmit. Jó tudom senki nem lát a fejébe, sajnos én sem. De nem tudom kiverni a fejemből... ki nem állom hogy mindig rajta kattogok... de minek.
2017. jan. 23. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:

4. Vagyok


Leírtam, legfeljebb te nem érted.


Valószínűleg csalódott egy-két nőben, valószínűleg hűtlenség is volt, és eleve nem érzi magát késznek egy kapcsolatra.

Rólad pedig az első beszélgetéskor nem tudta, hogy van valakid, de úgy indított, hogy nem akar kapcsolatot.

Azóta tudja azt is, hogy van valakid.


Sok csalódás után egy olyan nőre vágyik a legkevésbé, aki fut utána úgy, hogy egyébként kapcsolatban van valaki mással. Nem akar se szerető, se szakító ok, se dugópajti lenni. Egyáltalán nem akar semmit olyan csajtól, akinek van valakije.


Nem tudom, ennek melyik része nem érthető.


Ha egyszer lesz barátnője, akkor egy olyan lányt fog keresni, akiben bízni tud, nem fél, hogy benne is csalódni fog, vagy félre fog lépni az első adandó alkalommal. És mondjuk már hónapok óta szingli, tehát végképp nincs már képben az exe sem.


Lehet, hogy eleinte hízelgett neki, hogy kerested, és elgondolkodott, hogy pár alkalomra jó lennél. De mióta tudja, hogy párod van, még beszélni se akar veled, tehát csak szexről se lehet szó.

Teljes mértékben elhatárolódott tőled.


Lépj túl rajta, soha nem lesz köztetek semmi, főleg nem ilyen belépő után.

2017. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de amit te csinalsz a baratod hata mogott, ahhoz azert pofa kell. Es az szerencsere nem mindenkinek van - mint a mellekelt abra is mutatja. Az uj jelolted azt latja beloled, hogy a baratodat szembekopve a hata mogott loholgatsz utana. Szerinted ez milyen benyomast kelt egy minimalis erzelmi intelligenciaval rendelkezo emberben? Pont olyat, amilyet latsz.
2017. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jólvan már eleget oltogattatok. :)
2017. jan. 23. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!