Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen romantikus helyzetekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus helyzetekről, szituációkról szoktatok álmodozni, amiket szeretnétek egyszer megélni a leendő, vagy akár a jelenlegi szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Nevezzetek nyálasnak, de nekem van sok :D

Az egyik ilyen például, hogy egy nyári késő délutánon kisétálunk a Margit szigetre a (jövendőbeli) párommal, viszünk magunkkal egy nagy takarót, letáborozunk egy árnyékos helyre, és ott töltünk el néhány órát.

Elfeküdnék a takarón és belehajtanám a fejem az ölébe, miközben ő simogatná, és úgy beszélgetnénk mindenféléről. Persze neki is kijutna a kényeztetésből, megmasszíroznám például a vállait és a nyakát, valamint persze rengeteget bújnánk, ölelgetnénk, puszilgatnánk egymást, meg hát nyilván a csókok se maradnának el :)

Annyira jó lenne egy ilyet megélni :/ Nektek vannak hasonló vágyálmaitok?


F



2020. szept. 7. 15:30
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%
Kifeküdni a földre és csillagokat nézni valami fényszennyezés mentes vízparton vagy hegyoldalon. Hófödte tájon egy kis házba kandallóba tűzet rakni és takarók alá bújni.
2021. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
20%
Elmennék motorral túrázni a hegyekbe valami hangulatos kis faházba megszállni,és gyönyörködni a csillagokban a nyári estében. Közbe a szomszéd faházikóból kijönne egy szőke aranyos nő,akivel beszélgetni kezdenénk,majd egyre közelebb kerülve egymással behívám a kis házikóba. meginnánk 1-1 pohár vörösbort,majd úgy se..bedurrantanám,hogy csak úgy füstöl. Aztán benyakalnák vagy 4 sört elszívnák 1 jointot és lefeküdnék le a p.csába
2021. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy van. Visszamenni arra a tengerpartra, ahol azt éreztem, hogy 100%ban megtaláltam a másik felem.
2021. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
Megtalálni azt a nőt, akibe 10 év után először éreztem azt, hogy szerelmes tudnék lenni.
2021. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

Álmodozás..

Nekem jó kocsik, szexi cuccok, drog, éjszakai élet, alfahím barátom, állandó szex, rendőri ellenőrzés, bandaháborúk, hatalmas szerelem.

[link]


Jelenleg ez a heppem, álmaim.


A valóság meg..hát jah..említésre nem érdemes :D


Na jo a pasi szex megvan az egészből de ritka, és csak szerető

2021. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
*bocsi az enyém lehet nem sikerült nagyon romantikusra..:)
2021. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%
*Romantikusabb: talán csók, street dance az esőben és hasonlók
2021. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy elviszem egy magas helyre, talán valami kilátóba vagy éppen a folyópartra a korlát mellé és átölelem, majd szerelmet vallok neki. Aztán megcsókolom. Tudom elég nyálasan hangzik, de egyszer biztosan meg fogom csinálni!
2021. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
92%

Hogy a rönkházunk teraszán egy hintaágyban összebújva nézzük a naplementét... a telek már megvan, csak a többi kell :)

30/F

2021. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

Egy napot eltölteni valamilyen külföldi városkában a férjemmel.

Megérkezni a szállásra, ott azonnal szeretkezni, majd szépen felöltözni és csak túristáskodni, várost nézni, szuvenírt venni, este egy romantikus vacsora egy eldugott étterem teraszán némi jó bor társaságában, majd visszamenni a szállásra és egész éjszaka szeretkezni. Reggel egy gyors összebújás, reggeli és már indulnánk is haza a gyerekünkhöz.

(2,5 éve született meg a lányunk, azóta nem utaztunk sehova kettesben.)

2021. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!