Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen romantikus helyzetekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus helyzetekről, szituációkról szoktatok álmodozni, amiket szeretnétek egyszer megélni a leendő, vagy akár a jelenlegi szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Nevezzetek nyálasnak, de nekem van sok :D

Az egyik ilyen például, hogy egy nyári késő délutánon kisétálunk a Margit szigetre a (jövendőbeli) párommal, viszünk magunkkal egy nagy takarót, letáborozunk egy árnyékos helyre, és ott töltünk el néhány órát.

Elfeküdnék a takarón és belehajtanám a fejem az ölébe, miközben ő simogatná, és úgy beszélgetnénk mindenféléről. Persze neki is kijutna a kényeztetésből, megmasszíroznám például a vállait és a nyakát, valamint persze rengeteget bújnánk, ölelgetnénk, puszilgatnánk egymást, meg hát nyilván a csókok se maradnának el :)

Annyira jó lenne egy ilyet megélni :/ Nektek vannak hasonló vágyálmaitok?


F



2020. szept. 7. 15:30
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
93%
10-es, szerintem te olyan privátot fogsz mindjárt kapni a 9-estől, hogy csak úgy csattan :D
2020. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez volna: a fiúval elmegyünk egy természetközeli helyre, pl. parkba, erdőbe, túrázni, stb. Aztán egy pokrócot leterítünk és a tegnap együtt sütött sütit megesszük, közben pedig az élet dolgairól beszélgetünk önfeledten. Megvárjuk, amíg besötétedik, és nézzük a csillagokat. Én a mellkasára hajtom a fejem, ölelkezünk, puszik, csókok.
2020. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
95%
#11 Áhh, nem akar elvinni buszozni úgy látszik, nem írt :D
2020. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
100%

Sokat jártam hazafelé egyedül éjszaka a kihalt városban, amikor nagyon későn végeztem a munkával. Amikor az utca mellett elhaladtam, ahol lakik, elképzeltem, hogy épp arra jár autóval, meglát, lefékez, kiugrik az autóból és 1,5 év után a karjába zár és úgy csókol meg, hogy levegőt se kapok.


Aztán 2 év után kb. ez történt, csak nem az utcán, hanem a munkahelyemen.

2020. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
91%

Az egyik ilyen fantaziám az, hogy egy kellemes tavaszi délutánon kimennénk egy mezőre piknikezni, az ölembe hajtaná a fejét, babusgatnám, stb., majd egy kilátón összeölelkezve megneznénk a Napnyugtát.


A másik meg, hogy egy tengerparton sétálnánk este, mellettünk égő fáklyák, dobszó a közelben...


Ha ezekre gondolok, akkor mindig átjár egyfajta nyugodtság.

2020. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
0%

Nekem rengeteg van, és a több száz vágyálomnak a harmada úgy kezdődik, hogy közösen meditálunk, és elszállunk valami szuperszerelmi állapotban, egyesülünk.

A legnagyobb álmom, hogy megeszünk 5-5 gramm gombát a lelki szerelmemmel, és a végtelen egység szintjére kapcsokódunk, és úgy létezünk együtt pár órát.

2020. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sokat vártunk az első gyermekünkre, évekig álmodoztam arról a pillanatról, amikor elmondom neki, hogy sikerült. Amikor megtörtént, csodálatos volt, a legszebb pillanatunk valaha. Csodálatos volt az esküvőnk, a gyermekeink születése, a többi gyerkőc bejelentése is, de valahogy ez a pillanat mindent visz. Azóta arról álmodozom, amikor a legkisebb is ovis lesz és ki tudunk venni 1-1 napot randizni kettesben. 😊
2020. szept. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
A nekem tetsző férfival (munkatársam) beszélgetünk semleges témákról, ahogy szoktunk a nap folyamán többször is, ha összefutunk a folyosón és egyik pillanatról a máikra elakad a szava és megcsókol. Utána pedig elnézést kér és végre randira hív. :-)
2020. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
15%
Feleségemmel és barátnőjével szeretnék hármasban eltölteni egy romantikus hétvégét valahol a hegyekben... 😍
2020. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
81%
Nekem régen egy kiszemelt lánnyal volt fantáziám, persze nem valósult meg soha. De valami ilyesmi volt, hogy egyszer egy átmulatott éjszakán csúnyán lerészegedig és nem tud hazamenni. Hozzám jövünk, lefektetem, betakargatom stb. Másnap hazamegy aztán egyszercsak elgondolkodik, hogy milyen normális "jó fickó" vagyok, mert egyáltalán nem használtam ki a helyzetet és egyre többször eszébe jutok, végül már nem barátként, hanem randipartnerként találkozunk és egy pár leszünk.
2020. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!