Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen romantikus helyzetekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus helyzetekről, szituációkról szoktatok álmodozni, amiket szeretnétek egyszer megélni a leendő, vagy akár a jelenlegi szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Nevezzetek nyálasnak, de nekem van sok :D

Az egyik ilyen például, hogy egy nyári késő délutánon kisétálunk a Margit szigetre a (jövendőbeli) párommal, viszünk magunkkal egy nagy takarót, letáborozunk egy árnyékos helyre, és ott töltünk el néhány órát.

Elfeküdnék a takarón és belehajtanám a fejem az ölébe, miközben ő simogatná, és úgy beszélgetnénk mindenféléről. Persze neki is kijutna a kényeztetésből, megmasszíroznám például a vállait és a nyakát, valamint persze rengeteget bújnánk, ölelgetnénk, puszilgatnánk egymást, meg hát nyilván a csókok se maradnának el :)

Annyira jó lenne egy ilyet megélni :/ Nektek vannak hasonló vágyálmaitok?


F



2020. szept. 7. 15:30
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor elképzeltem már, ahogy egyszer reggel kávét főzök,kócosan, pizsamában miközben a hátam mögé áll és megölel...és csak így ácsorgunk ott .

Tudom nem egy nagy esemény ez másnak, de ha ez megvalósult volna, akkor és ott,abban a konyhában, akkor minden álmom valóra vált volna...

2020. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fura lesz(ha,sok az ellentmondás bocsánat).

Ismeritek azt az érzést,hogy szerelem illata van a nyár éjszakának? Nappal nagyon meleg van,csak az éjszaka elviselhető.

Egy romantikus beszélgetős séta valamilyen nyaralóhelyen. Vagy egy retró balatoni discoban felszedni egy lányt aki nem részeg (én sem) maximum annyira,hogy merjünk önmagunk lenni,azt tenni amihez kedvünk van.

Séta a parton,vagy egy parkban vannak emberek körülöttünk,de elmosódó kis pontok. Van világítás de gyenge a járdát mégis látjuk,néha elhaladunk ilyen párok előtt. Egy padra leűlve csókolózunk,majd háttal nekem dől a lány,hozzámbújik,közben csak annyira van hűvös,hogy jól essen hozzám bújnia. Talán a távolból egy jó zene szól,talán a távolból egy pörgős de szerelmes zene szól( Égess el, 100 évet várnék rád,Neked nem fáj ami nekem fáj...) talán énekelnénk átadnánk magunkat a zene hangulatának....a napfelkelte összebújva egy padon érne. Reggel feküdnénk le.

2020. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
37%
Szibériában 1 szál semmiben hideg vizet inni a semmi közepén.
2020. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom. Nincs ilyen. Mindent megéltem a jelenlegi párommal, és nagyon szeretem őt. Ettől függetlenül szoktam álmodozni, hogy milyen lenne mással... csak értelme nincsen, mert tudom, hogy ugyanolyan. Ez csak ilyen férfiösztön lehet bennem.
2020. okt. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%

Van egy, ami minden este eszembe jut. A szereplője egy srác, akiről sajnos tudom, hogy kicsi az esélye hogy valaha összejövünk, de attól még kellemes eljátszadozni a gondolattal.

Azt szoktam elképzelni, hogy este van, kint esik az eső és fúj a szél, mi bent, egy kis házikóban vagyunk biztonságban, kettesben. Én épp olvasok, ő laptopozik, és egyszer csak összecsukja a laptopját, odajön hozzám az ágyra és hátulról átölel, majd összecsukja az én könyvem is, utána simogatja az arcom,a karom, a derekam, aztán egy puhq takaróval betakarózunk, én átölelem, hozzábújok, és együtt pihenünk, hallgatjuk az eső hangját.

2020. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
18%
-2 fokban tabis bort inni tescos kolaval , majd a puha gilisztat becsempeszni a bugyengoba.
2020. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Árnyas erdőben szeretnék élni nyáron át...

A kedvesemmel.

2020. nov. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon tetszik egy kolléganőm így róla szoktam ábrándozni.Este összebújni,szeretkezni,reggel együtt kávézni ( azt mondta nagyon jó kávét tudd csinálni) sétálgatni vagy este együtt kocsikázni valami vidéki úton,megölelni egy hosszú nap után.Életembe jó ideje most vagyok újra igazán szerelmes,egyszer nézett rám a lány a két szép szemével és el is csavarta a fejem. :)
2020. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam róla álmodozni, hogy közösen neveljük a saját kutyánkat. Sajnos nincs kertünk és nem kis testű kutyát szeretnénk, úgyhogy először kell egy kertes házat vennünk ;)
2020. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezni egy gyönyörű homokos tengerparton éjjel.Pl Cancun,Kuba.De lehet jacuzzi is egy szimpla hotelban.Lehetőleg egy olyan emberrel,akibe ízig-vérig szerelmes vagyok,bízni is lehet benne és még a zsánerem is.:D
2020. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!