Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már, hogy megőrültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy megőrültök valakiért?

Figyelt kérdés

4 éve érzem ezt egy hapsi iránt. Akivel igazándiból barátok vagyunk. De őszinte leszek, lefekszünk egymással rendszeresen. Szó szerint beleôrülök ha nem tudok róla. Vagy a sírás kerülget olyankor, vagy szorongok, és nem tudok másra gondolni, csak rá...

Próbáltam elengedni még anno, képtelen voltam rá.

Nem tudok nélküle élni. Most is pont így érzem magam, hogy beleőrülök, hogy nem tudok róla. Sírni tudnék..



2020. szept. 17. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos.
2020. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
20 éve a férjem. ❤️
2020. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De ha barátok vagytok, akkor folyamatosan tartjátok a kapcsolatot. Na, nekem a szerelmemmel úgy volt, hogy tudott rólam, meg hogy imádom, elérhetőséget is adtam neki, nem hívott fel. Először még csomó ideig volt barátnője, de egyévig szétmentek mert ha jól értesültem, a csajszi megcsalta, és a pasi akkor sem hívott föl engem. Tehát alatt az egy év alatt . Amit nem értettem, mert úgy tudtam, hogy neki is vannak érzései irántam. Na, és tehát ez tök rossz volt. Ha úgy lettem volna, hogy "Hát, okés, nem tetszhetek mindenkinek"; akkor azt tehát elfogadtam volna könnyedén, mert olyanról minek álmodoznék, akivel kapcsolatosan semmi esélyem. De elvileg neki is voltak irántam érzései !! És akkor ezt így sokkal nehezebb volt. Amikor meg már úgy mentem oda hozzá, hogy legalább egy órát beszélgessen velem valamikor, hogy segítsen magát elengedni; na, utána jött újra össze az exével. Ja és tehát velem meg még mindig nem ült le beszélni azóta se; de már túl tettem magam rajta; de sokkal könnyebb lett volna, hogyha legalább egy órát beszélgetett volna velem. Úgy volt amúgy, hogy volt, hogy az ő boltjába mentem, és akkor ott találkoztunk; és akkor ő megtetszett; egy borítékban írtam neki magamról, meg adtam neki elérhetőséget. De akkor amúgy még nem tudtam, hogy kapcsolatban volt, na de mindegy. Szóval, ez lenne a sztori.
2020. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*mármint, úgy értem,hogy segítsen nekem elengedni őt (saját maga elengedésében lelkileg mint pasit) , ezt szerettem volna; nem tudom,hogy mennyire voltam konkrét , de a lényege ez volt, hogy ezt szerettem volna; hogy okés, akkor legalább abban segítsen, hogy el tudjam engedni; mert csomó dolog lett volna/lenne még, amit neki mondanék; de most már pasiként nem akarok tőle semmit, de barátilag, mint egy testvér, úgy még simán része lehetne az életemnek; amúgy szóval még várom , hogy fölhív, egyébként van is rá esély.
2020. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Éreztem sajnos.
2020. szept. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez társfüggőség gyanús
2020. szept. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem ez már annál is súlyosabb😋 Soha senkitől nem függtem így ennyire. Egyszerűen Ő, akiért szó szerint megdöglök. Az a hapsi akiért döglenek a nők, és tudod , hogy bármikor “lecserélhet”, vagy melletted van még 3 lány...

Mindent felfogok, teljesen tiszta a kép, hogy ez nálam nem normális, de nem tudok kiszállni...

2020. szept. 18. 07:57
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Nagyon hiányzik, hogy így érezzek valaki iránt.
2020. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Red... ne akard megtudni milyen az amikor egyoldalú.
2020. szept. 18. 12:53
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

9-es, én tudom fokozni:

Ne akarja megtudni, milyen amikor kölcsönös, de már mindketten családosak és mindenhez késő.

2020. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!