Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A sors akarta így ? Véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sors akarta így ? Véletlen ? Vagy én kombinálom túl ? 24/F

Figyelt kérdés

Van egy lány akiért rajongtam majdnem hogy szerelmes is voltam mióta csókóloztunk.jól ismerjük egymást.

Sokat szoktunk beszélni.

Sajnos az eset óta nem vagyok több neki mint barát

(Sosem fogom megérteni egy lány és fiu között hogy lehetne barátság!!)

Viszont bejött a képbe a jelenlegi párja azóta "minden a feje tetejére állt" ő nála..

már egy jó ideje nem tartsuk a kapcsolatot..


Nem régiben volt egy rendezvény ami tudomásomra jutott hogy ő is ott volt..

Épp elakartam menni én is a családdal de még se mentünk.


szóval lehetséges hogy a sors akarta így ? nem akarta hogy találkozzunk ? nekem valamiért ez játszódik le bennem hogy mi van akkor ha tényleg ennek igy kellett lennie..


Ti mit gondoltok erről ?


2020. szept. 21. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nevezd aminek akarod.

Én szabad akaratnak mondanám. Úgy döntöttél, hogy nem mész el, ő meg úgy döntött, hogy elmegy. Éppen ő is dönthetett volna úgy, hogy távol marad.

2020. szept. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez oké ! csak attól hogy szabad akarat mind a két eset még lehet sors szerű ! Szerintem a szabad akaraton túl is van valami ami arra kézteti az embert mint az én esetemben hogy ne menjek el..Persze mi magunk döntsük el hogy mit akarunk de mintha valami természetfeletti dolog irányítaná... nem vagyok ilyen ezotérikus mániás de lehet ez történik
2020. szept. 21. 00:32
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ez történik.
2020. szept. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
A sors, az Úr keze van benne.
2020. szept. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a sors, ezen kár rugóznod. Csókolóztatok, szerelmes lettél, a másik fél meg nem így gondolta, nem voltak meg benne az érzések, érzelmek, nem viszonozta. Most lett egy párja akibe viszont szerelmes. Engedd el ezt a storyt ne pörögj rajta. Amíg odakötnek az érzéseid aki nem viszonozza addig lehet már tíz másik lehetőséget elszalasztottál akivel boldog lehetnél mert nem veszed észre a szemellenződtől.
2020. szept. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés akkor így rossz kategória, mert nem a kapcsolat a lényeg, hanem a sors létezésének igazolása, amit nem tudok.


De tény... ha érdekelne a lány, akkor mentél volna. Viszont már nem érdekel, mert rég elutasított. Csak még érzel iránta, de tudod, hogy felesleges... Eszedre hallgattál, jól tetted.

2020. szept. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha két ember szereti egymást, még a tengeren is átúsznak egymásért. Ha ez nem történik meg, akkor az a szerelem nem kölcsönös. Akadályok mindig lesznek.
2020. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5-ös Nagyon jól gondolod !! Teljesen igazad van. jól látod a dolgokat.. csak tudod nehéz..


mióta nem tartom vele egyáltalán a kapcsolatot azóta majdnem hogy kihült az az érzés amit éreztem iránta de viszont néha fel fel bukkan a hiánya...A szép percek vele (nekem legalábbis)..

Már csak ezt kéne valahogy megszűntessem magamba...


dolgozni fogok rajta hogy végleg elmuljon iránta az is hogy hiányozzon..

És tovább lépek..


Úgy nem lehet egy igazi kapcsolatba lépni ahol már viszonozva van a lány részéröl is amig le nem zárom a mostani lányt..


Köszönöm ezt a tanácsod !! Ritka aki igy feltudja nyitni a másik ember szemét..

2020. szept. 21. 23:05
 9/10 A kérdező kommentje:

6-os Így van ! Harcoltam érte sokáig... Tettem olyan pozitív dolgokat is érte amit normális esetbe nem tettem még soha senkinek..Egy idő után se mozdult meg benne semilyen érzés felém Így hát muszály volt végleg elengedjem...


"Mint halott kutyának vinnék vizet"


Ő lett volna az első...Talán lehet az utolsó is..

2020. szept. 21. 23:12
 10/10 A kérdező kommentje:
7-es azt a bizonyos tengert csak én úsztam át érte de valahol elsüllyedtem...
2020. szept. 21. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!