Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy reagálnál, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál, ha megtudnád, hogy a nő, aki évek óta eszméletlenül vonz és nagyon izgató számotokra, (de mégsem volt köztetek soha semmi) újra szabad, mivel szakított a vőlegényével?

Figyelt kérdés
Milyen gondolatok kavarognának a fejetekben? Mit tennétek és mit nem lépnétek meg?

2020. szept. 27. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
🤔🤔
2020. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
felkeresném....vagy mire gondoltal?
2020. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Örülnétek annak, hogy szétmentek? Bepróbálkoznátok a lánynál?
2020. szept. 27. 23:23
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem mernek beprobalkozni, de orulnek, hogy szetmentek, mert ember vagyok, nem szent. Probalnam passzivan megmutatni magam es figyelni a reakcioit.
2020. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkoznék egyértelmű, de ésszel. A reakcióiból amúgy is kellene már látnod van-e esély. S ne legyél "potyaleső" lehet még nincs túl érzelmileg a dolgon. Próbálkozz - ésszel, normálisan - mit veszíthetsz? Legyen eszed és tököd is :)
2020. szept. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyira megkeresném (telón, neten, vagy bármin), hogy beszélgetnék vele az életről, az elmúlt időszakokról, ami rólunk szólt.
2020. szept. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
vigasztalnám mint jó barát, hagynám hogy kisírja magát a vállamon, de csak mint barát. amikor már túl vana csávón, akkor bekamuznám neki, hogy most már én is randizok egy ideje és találtam is egy szép lényt, aztán elmesélném neki hogy mennyi mindent megadnák a csajnak és milyne jó élete lenne mellettem, hadd csorogjon a nő nyála és hadd lássa milyen jó pasi is vagyok én. Hisz végig támogattam és a leendő barátnőmnek is kinyalnám a fenekét. Ekkor a nő 1000% hogy bepróbálkozna nálam, mielőtt még elvinne engem a kamubarátnő...
2020. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdeklődj a hogyléte felől. Nem nagyon nyomulósan, csak puhatolózva. Kérdés: Mióta szabad? Túl van e már a nehezén stb.
2020. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2 hónapja szakítottak. Azt mondta, hogy jó kapcsolatban maradtak és semmi dráma nem volt. Jó kedvűnek és kommunikatívnak tűnik, ahogy eddig, de ez nem jelent semmit.
2020. szept. 30. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...Én személy szerint nőként nem szeretem ezt a tökölést...

Úgy értem, ha ez a vonzalom kölcsönös volt, akkor semmi értelmét nem látom itt a játszmázásnak, 4-es és 7-es módszerrel engem biztos nem lehet meghódítani. Az még rendben van, kipuhatolni, hogy a nő vajon érzelmileg túl van-e az exén, de hogy semmit ne merjen egy férfi kezdeményezni...

2020. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!