Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, állítok valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, állítok valamit rólatok. Egyetértesz vagy cáfolod?

Figyelt kérdés
Nőként úgy vettem észre, hogy a férfiaknak általában 1, vagy nagyon max 2 igazán nagy szerelme van életében. (Lehetnek kivételek, akik állandóan halálosan szerelmesek, vagy épp ellenkezőleg, sosem. De a döntő többség nem ilyen szélsőséges.) Igen, és ha lesz új kapcsolata, akkor nagyon max "jól elvan" a nővel, persze szereti, de közel sem úgy, mint azt az 1 nagy szerelmét. Van, akinek sok-sok évvel az első nagy szerelme után még lesz egy második, de ilyenkor mindig sok-sok év eltelik a kettő közt. Cáfoljatok meg, férfiak, ha nem értetek egyet, ha máshogy van, de én így látom. Van a nagy szerelem nektek, akiért megtesztek szinte bármit, a lelketeket helyezitek a nő kezébe, megvesztek érte, mindenhogyan, testéért, lelkéért... Bármit megtennétek érte, elgondolkodtok a házasságon is... És ha vele vége, még jöhet más, szeretitek, és ahogy írtam, jól érzed magad vele, de köze sincs ahhoz a lángoláshoz, ami mással van.
2020. szept. 29. 20:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Bocsi. #4-nek.
2020. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
80%
Persze, annyira megveszett azért a nőért stb., hogy vége lett. :D Ha már ennyi nő hozzászólt, bátorkodom én is, de ez úgy hülyeség, ahogy van. Aki ezt képzeli, abba ringatja magát, hogy a faszi, akibe ő bele volt zúgva és vége lett, ezt gondolja róla még ma is. De nem. Túl sok volt a nyálfilm. Lehet megsértődni. :)
2020. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
23%

Egyetértek.

Két exemmel is ez történt. Mindkettőnek volt egy hatalmas szerelme, akivel odaadók voltak, bármire képesek voltak érte, a soron következőknek meg megmaradt az 'elvan vele' kategória.

(Ez nem találgatás, az egyiküket régről ismertem, akkor még csak barátok voltunk és mesélt sokat a szerelmi életéről, a másik srácrol pedig kiderult, de ez hosszú történet.)

És ezt leszamitva is van 2 olyan srác haverom, akik évek óta képtelenek túl lépni a viszonzatlan szerelmukon, senki más nem érdekli őket.


Viszont a mostani barátomon érzem, és a tetten is látom, hogy tényleg nagyon szerelmes belém hálistennek. :)))

2020. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!