Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Karácsonymániás férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonymániás férfinak milyen lenne ez az ajándék ötlet?

Figyelt kérdés

Imádja a karácsonyi boltokat, a karácsonyi dekorációkat, mindent, ami ezzel kapcsolatos, már a fenyőfát is fel akarná állítani novemberben.


Így volt egy olyan ötletem, hogy készítenék neki sajátkezűleg egy dekorációt, persze nyilván olyat, ami a személyiségéhez is passzol, és a kapcsolatunkra emlékezteti.

Imádja a Lego-t is, úgyhogy olyasmire is gondoltam, hogy a szokásos télapós figurák helyett Lego figura lenne.



Ti mit gondoltok? Nem tudom eldönteni.

Nem akarok neki nagyon sablonos valamit sem adni, amit igazából magának is megvehet, ezért is gondoltam részben ilyesmire.


2020. okt. 5. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Első pont a rudolfos pulóver rénszarvasos meleg zoknikkal.

Csilingelős fényforgós ajtódísz a szomszédok örömére.

Különleges szaloncukor válogatás, mindegyikből 1-1 kg.

Plafonig érő műfenyő teljes pompájában mint a windsori kastély.

2020. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Műfenyő nem jó, az élőfenyő sokkal jobb, annak legalább van illata is.


Kérdező, ez jó ajándékötlet, de amiket az 1. írt, azok is jók.

Én még javasolnám a karácsonyi pizsamát, ágyneműhuzatot, vagy egy drága karácsonyi boltból egy szép díszt.

2020. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Tudom, de annyira sajnálom a fákat, nekem sem volt soha.

2020. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Az ilyen fákat külön erre a célra termesztik.

2020. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy dedikált extra nagy Karácsony Gergely poszter.
2020. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Tudom azt is :) Voltam is ilyen fenyőültetvényen, de akkor is :) mimóza vagyok.

2020. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.


Nagyszüleimnél mindig volt igazi karácsonyfa. Karácsony után pedig kivittük a kertbe és el lett ültetve. Egy részük még ma is megvan, bár mostanság kezdték el kivágni némelyiket, mert túl magasak lettek.

2020. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy fekete vibrálódoboz, az szépen befér a fa alá ízlésesen tálalva. De ha nem ragaszkodsz h beférjen a fa alá, akkor vidd haza csomagolásostúl, csak arra figyelj h értelmi színvonala meghaladja a makogás-beszéd közti különbséget. Ez nem lesz sablonos ;)
2020. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!