Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Nektek imponálna vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek imponálna vagy túlzónak tartanátok, ha a párotok ennyiszer és így menne értetek?

Figyelt kérdés
Kedves gesztusnak tartanátok, ha pl. a munkahelyetek elé menne néha egy héten a párotok, vagy félúton talakoznátok hazafelé, hogy hamarabb együtt legyetek? Emellett védelmezőnek vagy túlaggódónak tartanátok, ha este, sötétedés után mindig értetek menne és együtt mennétek haza, még akkor is, ha mondjuk csak 10 percre vagytok az otthonotoktól pl. moziban, beülni valahova barátnőkkel stb. (forgalmas, nem külvárosi kihalt helyről és útvononalról van szó)? Nem is feltétlen túl késő este vagy éjszaka, hanem akár már 7-8-9 óra körül is kísérni szeretne?

2020. okt. 6. 00:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én paliként annyit mondanék,hogy azért tudjon róla,mert a végén még ellenőrizgetésnek fogja venni,nem féltésnek:D Tapasztalat,én is jó gesztusnak tartottam,de volt aki nem értékelte
2020. okt. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Èn örülnèk, de a többsèg valòban ellenőrizgetèsnek gondolnà.
2020. okt. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez már túl sok, férfiként ezt már szeretethiánynak, unatkozásnak, bizalmatlanságnak, féltékenységnek gondolnám. Mintha óvodásnak gondolnám a partnerem...
2020. okt. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez tetszene :)
2020. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem jönne be, mert egyből levágnám, hogy emögött vagy bizalomhiány van (vagy még inkább ÖNbizalomhiány), vagy érzelmi függőség a részéről az irányomba. Ez utóbbi még gázabb.
2020. okt. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalommal még cuki lenne, de ha rendszeresen ezt csinálná, úgy jönne le, hogy egy életképtelen kis csírának tart, akit folyamatosan meg kell védeni. Na ez már egyáltalán nem tetszene.
2020. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, ha a munkahelyemre elém jön, igen, pont azért, hogy hamarabb együtt lehessünk. (nem élünk együtt és nehéz összeegyeztetni a talikat a munkája miatt)

Barátnős talira ne jöjjön elém, max ha a barátnőm másik irányba megy haza.

De alapjáraton én emögé semmi rosszat nem látok, szeretem az efféle szeret-kinyilvánítást. :)

2020. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van :D Elhiszem, hogy van, akinek ez kedves gesztus, de én egyáltalán nem venném annak, egyszer-kétszer még oké, de ha rendszeres akkor nekem ez azt bizonyítaná, hogy vagy egy életképtelen idiótának néz vagy tapadós és ellenőrizgetni akar és az egyik opció rosszabb, mint a másik. Én gyűlölöm a babusgatást, baromi degradáló.
2020. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemre néha bejön értem kocsival, mert hosszú haza a buszút, ezért hálás vagyok. De azt nem bírnám, hogy mindig elém járkál sötétedés után, nem vagyok kisgyerek.
2020. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod túltolni akkor járd az arany középutat: felajánlod hogy elhozod, de ha azt mondja "megoldom" akkor nem erőlteted.
2020. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!