Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők ti tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti tudnátok szerelmet érezni egy passzív biszex srác, pasi iránt? Vagy ez alapból kizárná ennek lehetőségét?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 14:15
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
69%
Engem egyaltalan nem zavarna, ha amikor velem egyutt nem massal foglalkozik. Legyen az bármilyen nemű. :)
2020. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
azok a nők akik ezt írják , egy nőies arcú férfit képzelnek el , akin kiélhetik a vibi feldugdosast pfujj.
2020. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes a legjobb barátom egy srác aki meleg. És tök elfogadom és nála jobb barát nem is kell.


Viszont ha arra gondolok hogy a párom esetleg biszex és volt előttem már pasival... Haaat igencsak sokkolna és megmondom őszintén hogyha ezt tudnám róla ismerkedéskor akkor nem szeretnék vele össze jönni. Persze nincs bajom ezzel csak nekem nem fér bele :)


27N

2020. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
4%
23-as, márpedig a tinder-en mutatott "női" képek egyre inkább viszik a faszikat, hogy másik faszival legyen együtt. 1ik a kan, másik a "passzív". A nő az megszűnik, mert te és a hozzád hasonlók sem azok. Így nincs nő, marad a gyetre gyökér "passzív", de még mindig jobb mint a követelőző, lehúzó, semmi sem jó gyökérnő. Megcsináltátok magatoknak, nincs ezzel baj. Vagy zavar, ha ki vagy zárva a "buliból"? Érdekel valakit?
2020. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
68%

#24


Jó pasizást kívánok neked! :)

2020. okt. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
33%

Az a nő ai

mi gerjed arra hogy segbe tetkozták a csávot meg kukit szopogatot az sem komplett.. mehet a lepontozás !

2020. okt. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
92%

24es neked mi a gondod? :)


Úgy mondasz rólam véleményt és fröcsögsz rám mintha ismernél pedig nem

2020. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
10%
27, én nagyívben szrok a véleményedre, meg az igényeidre is. Felőlem hiheted h te vagy az atyaúristen, én annál jobban megvetem a hozzád hasonlókat. Egyébként semmi bajom sincs sem párkapcsolatok terén, sem a magánéletemben csak egyszerűen nem bírom elviselni a nárcisztikus gyökereket.
2020. okt. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
#24... Pontosan mi a francról beszélsz?😭 Bocsánat de rohadtul nem értem..össze foglalhatnád röviden, érthetőenxd
2020. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
34%
Alapból kizárná.
2020. nov. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!