Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők ti tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti tudnátok szerelmet érezni egy passzív biszex srác, pasi iránt? Vagy ez alapból kizárná ennek lehetőségét?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 14:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
10%

Csak a természet törvényei szerint élő, nem fogyatékos emberrel

teremtenék párkapcsolatot.

Az egészséges embert taszítja az, ami abnormális.

2020. nov. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
83%

# 33

Kár, hogy aki szintén nem akar maga mellé fogyatékost, az meg téged zár ki.

2020. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
89%
Kiprobalas szinten (elmeletben) persze bele tudnek szeretni barkibe aki vmiert megfog. Viszont hosszutavon nem tudom elkepzelni gyermekeim apjakent. Elobb utobb kiutkozne szerintem. Pedig engem meg vonzott is regen, hogy en legyek az aktiv fel. Volt is ilyen parkapcsolatom eveken keresztul. O nem volt biszex, de hosszutavon mar ez sem mukodott. Szerintem melyen belenk van kodolva, hogy akarmilyen vagyaink vannak vegul akkor is egy normalis ferfit valasztunk. Legalabbis nalam igy tortent. Azota maradtam a passziv fel es mar nem tudom elkepzelni, hogy ez maskent legyen. Sot en reszemrol motivaciomat vesztettem ebben meg evekkel ezelott es oszinten jobb igy sokkal.
2020. dec. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
65%
Biztos hogy nem.
2020. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
70%
Nálam a biszexualitás kizáró ok. Nem vagyok homofób, de én személy szerint nem tudnék vonzódni szexuálisan vkihez, aki a férfiakat is vonzónak találja, főleg ha már volt is férfival.
2020. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
47%
Undorodom még a gondolatától is.
2020. dec. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%
A homoszexualitás/biszexualitás abnormális, természetellenes.
2020. dec. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
42%
A szerelem nem észérv kérdése. Sajnos. Ha az lenne,nem itt állna a világ.
2021. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
31%
Alapból, mert undorodom.
2021. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Aki a nőket is szereti az taszít messziről is..
2021. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!