Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Átélte valaki ezt ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átélte valaki ezt ?

Figyelt kérdés
Hogy egy pasi szereti, de nemcsak hogy kivanja mint nöt, mert ez csak szexualitas, mondjuk nagyon fontos, de azt átélni, hogy egy pasi az érdekeid nézi, törödik, aggódik, félt és MEGVÉD. És nemcsak azon aggódik, hogy más húz a farkára, mert a féltékenység nem szeretet, hanem tényleg az érdekeid nézi, akkor is, ha már nem te vagy a legfiatalabb es a legszebb, és mást is kaphatna magának

2020. okt. 14. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Még a kapcsolatunk elején volt, hogy az állatkerttől sétáltunk a Nyugati felé, az egyik kisutcában egy részeg fazon elkezdett magyarázni nekem, h mekkora mellem van meg hú de megba**na. Próbáltunk nem reagálni, erre elkapta a karomat. A férjem lerántotta a kezét rólam és elküldte a búsba, pedig amúgy nagyon nem ilyen, tipikus csendes, megalkuvó, konfliktuskerülő férfi.


Volt családi konfliktus is, az anyja testvére folyamatosan fújt rám, mert fiatalabb vagyok és biztos csak élősködök rajta. Évek óta nem beszéltek.


Amikor születtek a gyerekek, szerintem jobban izgult nálam is, hogy minden rendben legyen és komplikáció nélkül megússzák a babák is és én is. Az első végül császár lett, azt mondták a szülésznők, hogy így izgulni ők még nem láttak embert, pedig... 😄


Ilyen férjet, ilyen társat kívánnék mindenkinek.

2020. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Biztos.
2020. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ah, 1-es... hol találtad?
2020. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Sok ilyen van.


Kb minden 2. szerelmes nő ezt mondja a párjáról, hogy ő a legtökéletesebb a világon...

2020. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párom. 37 éves vagyok tavaly váltam el, egy önző embertől, aki mint utólag kiderült, folyamatosan csalt.

Mostani párom ilyen. Aggódik értem és a lányomért is, mindig kérdez, intéz nekem dolgokat, akkor is jött apumnak segíteni, amikor nem is volt róla szó. Még csak 5 hónapja vagyunk együtt, de több törődést és szeretet kaptam tőle, mint a férjemtől 14 év alatt.

Szóval van ilyen.

2020. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen van ilyen

Csak sajnos nehezen találni

2020. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Határozottan állítom, hogy van ilyen férfi. Barátaim között is van számtalan. Hogy a férfiak hány százaléka ilyen? Nem vezetek statisztikát.

Ffi.

2020. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen férfi nem a képzelet szüleménye, létezik. :-)
2020. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azert mert sokan szart választanak az csak egy dolog

De vannak a ffiak es a nők között is normális

2020. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő átélheti ezt, ha a szerelem kellő fokát képes kicsiholni a pasiból. Ha te még nem élted át, ne a pasikat kárhoztasd ezért.
2020. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!