Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A levelezés,bokolás,ruhás kép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A levelezés,bokolás,ruhás kép küldözgetés,egymásra gondolás az egy fiu és egy idösebb nő között sima barátságot jelent,vagy ez a szerelem,ismerkedést jelenti?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ismerkedés. A bárátaimra nem gondolok egész nap, nem bókolgatok nekik. Ruhás képet is csak a legjobb barátnőmnek küldök, ha vettem valami új göncöt. Bár attól függ, milyen ruhás kép vagy videó, például van egy férfi barátom, akivel szoktunk chatelni, ő épp tegnap küldött nekem egy videot magáról. Ruhában van, semmi olyat nem csinál, a közös hobbinkat űzi éppen, ezért küldte el, ennyi. De ahogy te leírod, a ti esetetekben egyértelmű ismerkedés, de szerintem ezt te is tudod.
2020. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1+ a korkülönbségnek ehhez nem tudom mi köze van amúgy.
2020. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez már ismerkedés.Mennyi a korkülömbség?
2020. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a pasi 26,nő 40-41 éves. kor 14-15 év kro különbség
2020. okt. 17. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedés, flörtölés, bohóckodás, gyakorlás. Bármi lehet.
2020. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, kiderült azóta, hogy mi volt?
2022. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# Kati53: Facebookno azóta is beszélgetük jól vagyunk, de sima levelező társak,lelkitársak,barátok vagyunk. helyes vagyok fénykép alapján minden,helyes is vagyok csak fiatal vagyok életkorban ah ölgyhöz
2022. máj. 12. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!