Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen okai vannak annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai vannak annak, hogy annyi ember választ tévesen párt,ismeri félre a másikat, lát bele többet ? Vajon átlagosan mennyi idő után jönnek rá, hogy tévedtek és miért nem rögtön ?

Figyelt kérdés
Úgy látom, ha nem vakítja el őket a szerelem, akkor is ebbe a csapdába esnek.
2020. okt. 18. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nagyon sok xar ember tudja magát megjátszani, hogy ő jó, kedves, és szeret.
2020. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Az ember társasági lény, vágyik rá hogy legyen mellette valaki. Ezért képes kompromisszumokra, csak hát idővel túl sok minden gyűlik össze, amit már nem tudnak elviselni.
2020. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan elváltam, de nem gondolom, hogy tévesen választottam. Szerettük egymást és a volt férjem alapvetően jó ember. Az, hogy kihűlt a kapcsolat az évek alatt nem ritkaság. A gond az volt, hogy ezen már csak én akartam dolgozni, neki jó volt a langyosban üldögélni és más nők képeire...Szóval elváltunk. De nem csaltuk meg egymást, és a mai napig rendes a gyerek dolgaival kapcsolatban. Anyák napjára mindig kapok egy virág csokrot köszönetképpen, hogy jól nevelem a gyerekünket. Sosem gyűlöltük egymást. Ez így alakult.
2020. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor lényegében csak rosszul választottál. Ha úgy lenne ahogy mondod, mindenki elválni bizonyos idő után.
2020. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert az emberek vágynak egy társra, vágynak szeretetre (és nem olyanra amit anyutól vagy egy tesótól kap az ember) szeretnének összebújni valakivel, és persze a szex sem utolsó...


Nagyon szeretnék az emberek, hogy nekik is meglehessen mindaz amit másoknál látnak, ami másoknak megadatott. (persze nem tuti, hogy az igazi de a látszat az)


ÉS minél hosszabb idő telik el, minél hosszabb évek telnek el egyedül, főleg akik magányosak is, annál könnyebben mennek bele kapcsolatba egy olyan emberrel akit alig ismernek, mert már elég annyi, ha azt mondja, hogy "szeretlek" , ezt a szót pedig bazira könnyen odavágja bárki.

2020. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Akkor választottam volna rosszul, ha rossz ember lenne, rossz apa stb. Ha etikátlanul viselkedne velem, menne a harc a gyerektartás meg a láthatás miatt. Nem választottam rosszul, de más irányba fejlődtünk, ennyi fért bele kettőnk kapcsolatába.

Sokan maradnak benne kihűlt házasságban, én úgy döntöttem, hogy nem. Ettől függetlenül nem bántam meg azokat az éveket.

2020. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!