Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak szerintem bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem bunkóság részéről?

Figyelt kérdés
Egyetemen egy hallgatói kutatóklubba jelentkeztem egyrészt mert érdekelt a téma illetve szerettem volna új ismerősöket. Egy sráccal igazán egymásra találtunk, amellett hogy a tudományos érdeklődési területünk is közös, mint ember is nagyon jól kijövünk egymással. Ő nyitott felém, és mindig nagyon jól esett, hogy őszintén érdeklődött irántam. Így hónapok alatt mély barátság alakult ki. És később rájöttem, hogy nekem kicsit bejön. Viszont azzal is szembesültem, hogy mindig olyan jóleső érzéssel közölte velem, hogy ha neki jól sikerült valami, nekem nem, ha ő elnyert egy pályáatot, én pesig épp lecsúsztam róla. Előadta, hogy sajnálja, de a mimikáján meg a hanglejtésén éreztem hogy mintha örülne hogy nekem nem jött össze. Én megértem, ha van az emberben egy egészséges kompetíció, de ez már inkább kárörvendés. Ezen nem lepődnék meg, ha nem tartottam volna őt a barátaim közt számon. De megérteni mégsem tudom, mert amikor meg én vagyok sikeres, ahhoz is mindig gratulál, szurkol nekem, és érezteti hogy hisz bennem. Sosem tudok rájönni hogy akkor melyik arca az igaz. Én ezt szóvá tettem, és összevesztünk, azóta nem jó a kapcsolatunk. Annyi különbség van, hogy én szakmailag azóta is elismerem őt, tudom, hogy egy tehetséges ember, míg ő minden rosszat elmond rólam másoknak, ráadásul valótlant, hogy én csak többórás tanulás után tudok eredményt elérni meg csak magolok. Pont azzal támad amit az én szemembe mindig elismert. Régebben ilyeneket mondott, hogx bár több olyan tehetséges ember lenne, mint én, most meg azt állítja, hogy egy ostoba magolós vagyok, ki megizzad a jó eredményekért. Az fáj, hogy én elismerem, a háta mögött, a szemébe is, ő pedig valójában ilyeneket gondol...vagy nem tudom, hogy csak a harag beszél-e belőle....mit tegyek ilyen esetben?

2020. okt. 31. 14:42
A kérdező szavazást indított:
Irigy, féltékeny, eddig sem tekintett barátjanak
Kedvel, nem néz le, csak a harag beszél belőle
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelmű, hogy eddig csak színészkedett, most jött elő a valódi énje.
2020. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor miért keresett meg jött el hozzám beszélgetni 2 éven át? :(
2020. okt. 31. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert fényezted az egóját.
2020. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dehát én nem fényeztem :( pont hogy ő mondott nekem olyanokat
2020. okt. 31. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

#2, az akkor volt, az már nincs, ne is filózz rajta.

Ha jól értem, nem volt igazi kapcsolat, nem is lesz. De ne is sajnáld!

2020. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Igazi, klasszikus tini kérdés...


Az iskolában megy a cicaharc. Tudom, hogy már elérted a félelmetes 20 évet, így már úgy érzed, hogy nem tini, hanem komoly felnőtt vagy, de el kell, hogy keserítselek.

2020. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Milyen cicaharc?


Fiú a barátom, én meg lány vagyok...oda is van írva, hogy nekem tetszett kicsit

2020. okt. 31. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
5%

A cicaharcot a haveroddal csinálod. Azért cicaharc, mert a gyerekek azt szokták tolni. Nem igazi ez még, csak próbálgatjátok a körmeiteket, és megy a kavarás, a ki kinek mit mondott, mennyire örül.


Vicces, és gyerekes. Ne aggódj, majd kinövöd, addig viszont javaslom, hogy inkább a tini kategóriát terheld a komoly isis kérdéseiddel.

2020. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen versengő típus. Lehet, hogy tényleg kedvelt téged, de ez az egoista része, ami előjött. Ez egy olyan vonás, amit én sem szeretek másokban. Eddig is ott volt ez benne, csak most derült ki, hogy eközben ő ilyeneket gondolt, csak nem reklámozta.

Nem kedvelem az ilyen gondolkodású embereket, főleg mert nem jobbak, mint mások, de azt hiszik magukról és oltári nagy hiszti lesz belőle, ha valaki jobb eredményeket ér el, mint ők. Egyszerűen nincs olyan, hogy valaki a legjobb mindig, de ezek nem fogják fel. Még akkor is azt hiszik, hogy ők a legjobbak, amikor szemmel láthatóan nem, mert más kapott elismerést és ilyenkor bemagyarázzák maguknak, hogy ez csalás meg ilyenek.

Ne foglalkozz vele, ha képes így viselkedni veled ilyen piti dolgok miatt.

2020. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!