Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez bunkóság volt a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság volt a párom anyja részéről?

Figyelt kérdés
A barátom elhívott náluk vacsorázni, ahol az anyja azt mondta nekem, hogy szedjek neki az ételből, és még azt is megmutatta hogy hogyan vágjam a húst a késsel, persze a saját villájából abból az ételből amit én ettem.
2018. nov. 26. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha 8 éves vagy, akkor oké, de ha felnőtt nô, akkor ez vicc.
2018. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván egy felnőtt vagyok.
2018. nov. 26. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább itt csak arról van szó, hogy az anyja nem tisztel téged, gyereknek hisz és fél attól, hogy valaki elveszi tőle a pici fiacskáját.


Én visszakérdeztem volna, hogy az ételt is megrágja helyettem?

2018. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak, ahol ez jellemző, főleg vidéken, idősebb generációnál. Még a saját nagymamám is rám szólt, mikor először volt nálunk a párom, hogy szedjek neki az ételből, az én dolgom kiszolgálni. :)

Mikor én voltam "anyóséknál", szintén vidéken, ott is megvolt, csak nem szóltak be úgy, mint a nagyim. :D Simán úgy tolták oda a tálat, hogy szedjek páromnak is.


Én ezt önmagában nem éreztem sértőnek, ettől még nyilván nem fogok mindent alátolni, nem is várja el.

Mondjuk a hogyan kell húst vágni szitu durvább, azt nem lehet udvariasan mosolyogva ellegyezni, én tutira beszóltam volna, hogy köszönöm, de vannak saját evőeszközeim, és a használatuk is megy. Más tányérjába belemászni parasztság, függetlenül attól, hogy mi volt anyuka célja.

2018. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod most mérlegeli hol van nálad a határ!!

Javaslom ne hagyd magad az elejen sem mert ha ugyérzi nem szolsz es turod a szarsagait ki fog kesziteni!!!

Nyugodtan vagj vissza!

Mond meg neki legkozelebb te ugy vagod ahogy neked jolesik!

Tipikus anyos aki baszogatja majd a neket

h o nem igy foz,nem ugy foz,nem igy takarit,nem ugy fogja a seprüt...

Ne dőlj be neki,allj ellen mert csunya vege lesz

2018. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!