Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi eséllyel alakulhat ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi eséllyel alakulhat ki tartós és szerelemmel teli párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok ő 31 éves. Most vagyunk túl mind ketten egy rossz párkapcsolaton. Próbálunk új életet kezdeni. Én is dolgozom már 3 éve. Ő is dolgozik, viszont neki van saját lakása, autója. Nekem nincs se jogsim sem autóm, de rajta vagyok már.


1 hónap randizás után , úgy döntöttük megpróbáljuk. Én kicsit aggódom, a korkülönbség miatt. Sokszor vannak olyan témák amikhez nem tudok hozzászólni. Még nem tapasztaltam annyit mint, ő. Nem tudom, hogy elég leszek-e neki. Félek nem tudok annyit mint egy 30-as nő tudna. :(


2020. okt. 31. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekelnéd és túl fiatalnak tartana magához, akkor el sem kezdett volna ismerkedni veled. Egy 31 éves nő már nem kezd bele még az ismerkedésbe sem, ha teljesen irreálisnak tartja a másik személlyel való harmonikus kapcsolat kialakulását. Tegyél meg minden tőled telhetőt kapcsolatért, és kiderül pár hónapon belül, hogy működhet-e. Hogy ismerkedtetek meg?
2020. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Facebookon ismerkedtünk meg. A beszélgetésből randik lettek, a randikból meg kapcsolat. Nagyon megszerettem, belezúgtam teljesen. Mindig is egy hozzá hasonló FÉRFI-re vágytam! Ő is szeret engem elmondása szerint. Ő mondta ki előbb, és ő volt a kezdeményező.
2020. okt. 31. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Bocs, akkor félre értettem. Azt hittem 21/F és 31/ Nő a felállás.


Akkor te vagy a 21 éves nő? Akkor még könnyebb a helyzet. A nők érettebbek, a férfiak szeretik a fiatalabb nőket. Több ilyen kapcsolatot ismerek.

2020. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a nő. Köszönöm a válaszokat! :)
2020. okt. 31. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!