Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem a szeretőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a szeretőmbe, volt így más is?

Figyelt kérdés

Pedig csak heti 1x találkozunk, néha vacsora, nagy ritkán együtt töltött hétvége.

Nincs párom és neki sincs (a szerető nem feltétlen annak a fogalma, hogy valaki hűtlen). Csak nagy a korkulonbseg, és így egyszerűbb mint a sok itelkezo tekintet, meg nekem van egy kisfiam, neki meg sok munkája de nem is ez a lényeg.

Hanem, h bele szerettem, nincs szándékomban ezt elmondani neki, de mit tehetek? Beszéljek vele kevesebbet?

Ti mihez kezdtetek ilyen vagy hasonló helyzetben?


2020. nov. 1. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
Volt bizony, nem is kevesen. Az az igazság, hogy ő nem párt keres, hanem egy ürítőzsákot a személyedben, nálad meg érzelmileg több lett a dolog. Ha nem akarsz szenvedni még többet, akkor most befejezed. Ugyanis ez kissé megalázó, próbálj erre fókuszálni.
2020. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Ő biztosan nem lát többet a dologban?

Ha nem, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. Hosszútávon jobban jársz, könnyebben feldolgozod tisztes távolságból.

2020. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de sosem értettem, hogy lehet egy másik emberre ilyen szavakat mondani, mint pl ürítőzsák. Ember vagyok, és élvezem ha vele vagyok, tehát nem prosti vagyok vagy szexrabszolga!


Köszönöm a válaszod mindenesetre.

2020. nov. 1. 19:21
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem biztos h ő nem lát ebbe többet, de nem igazán beszélünk ilyesmiről, olyan volt egyszer hogy mondta h egy csajszi ismerkedni akart vele, és egyből össze is szeretett volna jönni vele. Ő ezt elmeselte és mondta, hogy nem is találkozott vele, mert szerinte velem pl jó, hogy ilyen laza a dolog és ebből bármi kialakulhat, nincs kedve a drámához más csajokkal..


Az utolsó mondat miatt nem merem szóba sem hozni, nem szeretnék "drámázni", persze úgyis egyszer valahogy szóba hozom, de nem szeretnék szerelmet vallani, inkább valahogy puhatolózni.. 🙄

Újabban egyre több az együtt töltött hétvége, talán ez ad egy kis reményt, azelőtt heti 1x, semmi kommunikáció, de az még nagyon az elején volt.

2020. nov. 1. 19:24
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Több verzió lehet, nem csak az első kommentelő által felvázolt opció. Lehet ő is benne lenne hogy járjatok, ezt mi innen nem tudjuk megítélni. Te ismered, miben maradtatok az elején? Szokott érdeklődni felőled vagy csak formalitás van ágyon kívül?

A férfiak is vágynak társaságra társra, de persze nem mindenkire, nyilván olyanra akivel szeretnek együtt lenni ágyon kívül is. Van valami plusz benne ami megfogja a nőben. Lehet az is, hogy tekiábrándulnál belőle ha ismernéd az emberi oldalát is nem csak a testi gyönyört amivel megajándékoz. Könnyen bele lehet képzelni ezt- azt, hogy a másik is többet érez, nőkre jellemző, hogy szerelmesek lesznek, kötődni kezdenek ilyenkor, aztán koppanak.

2020. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igazából semmiben sem maradtunk, egymásra találtunk, és jól elvagyunk, nem volt semmi féle kikötése és nekem sem.
2020. nov. 1. 19:26
 7/22 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélni szexen kívül is, volt pár programunk is mostanában, aminek a végén nálam aludt stb, volt h nem volt szex de az csak egy alkalom volt. Ismerem őt, mert nem 1-3honapos viszony/kapcsolat. Beszélünk általában minden féle témáról, ismerem nagyjából a nézeteit, mit szeret, már a hangvétele elarulja milyen a kedve, milyen napja volt, stb.
2020. nov. 1. 19:28
 8/22 A kérdező kommentje:

A másik, hogy nemtudom neki mennyire akadály a nagy korkülönbség

Én 26 ő 45

2020. nov. 1. 19:29
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak általában nem akadály ha fiatalabb vagy. Hát én megkérdezném, hogy nem lenne e kedve valami programhoz együtt, aminek nyilván nincs köze az erotikához. Ha érdeklődik, benne van az jó jel, ha nem nagyon akaródzik vagy kitér előle, hogy nem ér rá akkor tudhatod, hogy nem akar szintet lépni.
2020. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva, elhivtam én ma egy ebédre/vacsorára, egyből kérdezte hogy hova menjünk?

Nme tért ki előle

2020. nov. 1. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!