Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy a pasim sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a pasim sosem hoz nekem virágot/csokit "csak úgy", csak szülinapomra? Titeket meg szokott lepni a párotok ok nélkül?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem is gondol rá, pasiból van...

Ejtsél el pár finom utalást, hátha :)

2020. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Igen, szerintem ez a "normális". :)

Persze vannak kivételek, akik nagyon figyelmesek, vagy örömüket lelik az ajándékozásban. De sztem belőlük van kevesebb :)


Egyébként én ilyen szempontból jól jártam, mert a párom meg szokott lepni apróságokkal, pár havonta szokott hozni egy szál rózsát, vagy csokor virágot. Volt már hogy meglepett csokival, édességgel, kisebb ékszerrel, parfümmel, fehérneművel. Mostanában inkább netről szokott nekem rendelgetni, vagy van h magának rendel és akkor én is kapok valamit.


De ő egyedi eset, még soha nem találkoztam és nem is hallottam ilyen pasiról mint ő :D

2020. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Semmivel... elég szar érzés. Azért néha jól esten 1 szál virág, az a pénztárcájának 200 forint...
2020. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem szokott virágot hozni. Egyszer hozott, az is alkalomra volt. Mondjuk néha néha kapok tőle édesség féléket. Tök aranyos.

De gondolom a te párod ilyen típus és azért csak akkor ad.

Most olvastam el teljesen. Tulajdonképpen megválaszoltad a kérdésed.

2020. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Ezt benéztem. Véletlenül a 3as kérdését olvastam úgy mintha te írtad volna a kérdés alá.

Bocsi.


Akkor csak szimplán szerintem ő ilyen típus.

2020. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Épp most hétvégén kaptam tőle három szál rózsát, csak úgy :)

(Vagyis azt mondta, hogy különleges nap, mert együtt tölthetjük)


Szoktam kapni tőle csokit, energiaitalt, PC-s játékokat... amikről tudja hogy szeretem.


Meg ha lát egy macskát, mindig lefotózza nekem :')

2020. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem telefont, laptopot, néha táskát ruhákat és ilyesmiket vett. Virágot ritkábban, inkább évfordulóra. Pedig nem volt gazdag, csak jól kamatoztatta a tehetségét és jó munkát szerzett. Majdnem 9 évig együtt voltunk. Hidd el, nem az ajándékokon múlik a kapcsolat sikeressége. Ha semmit nem vesz, vagy ritkán, az sem feltétlenül rossz "jel".
2020. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, lehet valaki attol meg szar alak, hogy mindent, ami kulsoseg bedob, es nincs mogotte semmi. Persze attol meg olyan erzes lehet, mintha le sem tojna, de nem ezen mulik.

N

2020. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Te? Megszoktad lepni, valamivel, csak úgy? Amit szeret. Mondjuk csoki... Vagy mit tudom én.
2020. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én két-három hetente szoktam venni virágot a páromnak. Ő általában kaját csinál nekem vagy valami saját készítésű mütyűrt.
2020. nov. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!