Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak,hogy viselkedtek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,hogy viselkedtek ha nagyon erős a szexuális vonzalom? Mi változik ha szerelembe is estetek a nővel?

Figyelt kérdés
A problémám: adott egy férfi ,akivel olyan erős a vonzalom,hogy belepusztulok ha nem érhetek hozzá,nem flörtölhetek vele. Rajta is ugyanezt látom.Viszont én már kezdek többet érezni.Minden olyan természetes,magamat adhatom,imádom mindenét,a személyiségét is.A világ megszűnik létezni,ha együtt vagyunk. Sajnos nem tudom eldönteni,hogy az ő részéről ez csak vonzalom,vagy már ő is kezd érezni valamit?

2020. nov. 3. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Én sem tudom eldönteni. :-)
2020. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom eldönteni.A külsőmet mindig dícséri,de én is az övét .Felfal a szemével,de én is őt. Bármiről tudunk beszélgetni.
2020. nov. 3. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Szexeljetek! Az nagy vízválasztó! Ha jó, az sokat jelent. Aztán kérdezd meg nyugodtan, hogy mit érez, mert te ezt és ezt! Ne félj őszinte lenni!
2020. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
A vonzalom nem más, mint erős testi vágy. A flört a szex előszobája. Az érzelmek azért ennél mélyebb alapokon nyugszanak... Nem tanácsos keverni a kettőt. Ha bizonytalan vagy, ismerkedj még vele, mielőtt ágyba kerültök!
2020. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat ,nem írtam de a szex is naaagyon jó vele.

Van valami viselkedési változás ha már többet érez a férfi?

Ne értsétek félre volt persze már házasságom,szerelmem,de ilyen jól és felszabadultan még soha nem éreztem magam.(nem csak a szexre gondolok,hanem minden túl egyszerű)

2020. nov. 3. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

#4 Mi az hogy nem tanácsos keverni a kettőt? Az érzelmeket a szexxel?


Tehát most az tanácsod, hogy csak érzelem mentesen szexeljen valaki vagy az, hogy érzelmekkel kifejezetten ne szexeljen?

Egyiket sem értem.

2020. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem is érdekelne mégis miben változtok kedves Férfiak ilyen esetben ? Tehát ha már szerelmet is éreztek ?
2020. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Bármiről tudunk beszélgetni."


Ja, vesszük észre.

2020. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lenne, nem itt tartanatok. Szexre vagy tartva, meg lazulasra.
2020. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!