Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak van egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak van egy férfi akibe szerelmes vagyok vagy legalábbis eléggé vonzódok hozzá de valószínűleg egyéb okok miatt.. sosem lehet vele közös jövőm meg soha nem fogok vele találkozni?

Figyelt kérdés
Amúgy ő is hasonlóan érzett irántam..Csak azóta már elb@sztam.De talán még van remény.. Küzdjek érte vagy engedjem el?

2020. nov. 22. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez eskuszom en vagyok. Vagy te vagy en. Enis elb*sztam 😂 Pontosan hogy erted a kuzdest erte?
2020. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem érzed azt, hogy ez egy normális válaszhoz kicsit kevés információ? Tehát van egy férfi, akivel soha nem fogsz találkozni, de küzdjél-e érte?🤔Hm,úgy kicsit nehéz, de ki tudja?🤷Ez nem egy jósműsor. Esetleg próbáld meg az ezotéria kategóriában.
2020. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy hogy fel vegyem e vele újból a kapcsolatot hogy megbeszéljük a dolgokat mert azóta nem beszéltünk. De jelét adta hogy vevő lenne rá..
2020. nov. 22. 22:44
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a te helyzeted jobb, mert velem kozolte hogy nem erdeklem. Szoval azt javaslom neked hogy probald meg. Nincs veszteni valod. :)
2020. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na, ez már valami, bár nem sok. Hogy adta jelét? Keresett téged? Mert akkor már eleve nem keresned kell, hanem reagálni a kezdeményezésére. Mi volt eddig? Voltatok már kapcsolatban? Hogy romtottad el? Ezek fontos tényezők, nem lehet figyelmen kívül hagyni. Ja, és egy ellentmondás is van. Sose lehet vele közös jövőm,-Felkeressem? Akkor minek? Mégis lehet?
2020. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelét adta, próbáld meg. Javitsd ki magad, kérj elnézést ha van miért, de ne alázkodj meg és ne könyörögj, az sose vezet jóra. Sok sikert. :)
2020. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te rontottad el, helyrehozni is Te tudod! Hidd, hogy képes vagy rá!
2020. nov. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha látod már az okait amiért nem lehet közös jövőtök és tudtok ezeken változtani vagy van türelmetek kivárni amíg ezek a tényezők megszűnnek akkor próbálkozz.

Ha nem, akkor hagyd, majd talál mást aki nem b@ssza el és türelmesebb.

2020. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem lehettek együtt, még tarthatjátok a kapcsolatot, barátkozhattok. Szerintem megérné rendezni az érzéseidet, gondolataidat felé...
2020. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát meg próbáltam de hiába, azért köszönöm a tanácsokat
2020. nov. 24. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!