Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Lehet ebből valami? Munkahelyi viszony?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy pasi akibe úgy érzem lassan beleszeretek.

Vagy talán már bele is szerettem?


Nem ugyanazon az osztályon dolgozunk,de sokat találkozunk. Ebédszünetre sokszor kihív,hogy nem ebédelek-e vele. Nagyon jó a humora,sokat mesélt az életéről már és én is neki.

Na szóval nem csak testi vonzalmat érzem.


Sűrűn keresi a társaságom,mindig megérint,néha a derekamat megfogja,a hajamat "megigazítja", munkán kívül is beszélgetünk(telefon/messenger).


DE nem hív el randizni és nem lép,nem értem miért... már arra is gondoltam,hogy van valakije csak nem mondja el.


Szerintetek érdemes lenne valahogy lépnem? Talán egyértelműbb jeleket kéne küldjek neki? És ha igen akkor mégis hogyan? Nem akarom,hogy esetleg félre értse vagy megromoljon a kapcsolat.


Köszönöm a válaszokat


Én 29 éves nő vagyok,Ő pedig 34 éves férfi



2020. nov. 26. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Papírforma szerint jó a dolog. Legközelebb tereld valahogy a kapcsolatok felé a témát, hogy kipuhatold van-e valakije. Ha nincs, akkor örülj ennek kicsit feltűnőbben és mondd, hogy neked sincs, hátha ebből veszi a lapot és elhív valahova.
2020. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő vagy nem kell a jeleken es a puhatolozason gondolkodnod. Mond el hogy úgy látod nincs senkije ha tényleg nincs lenne e kedve randizni. Egyértelműen fogalmazd meg, ha nem jön össze nem baj felnőttek vagytok csak tudjátok kezelni. De ezek a jelkuldesek teljesen feleslegesek
2020. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg mire jutottál, ugyanebben vagyok 😀
2020. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel Neki, de baratnője van. Ezért nem lép.
2020. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az én pasim igazítgatná a munkatársnőjének a haját kitépném a tökeit úgyhogy jobb is ha nem hívja el randevúra.

Elmondanád mi a vérről beszélgettek hetek/hónapok óta ha nem tudod hogy kihez megy haza este? 29 évesen itt tartasz?

2021. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ösnek igaza van. Ha ennyire "mély "már a kapcsolatotok, hogy lehet, hogy nem tudod van e párja? Ez fura.
2021. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!