Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyi románc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi románc?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon csinos lányt a melóhelyen, és sokat futottunk össze az elmúlt hetekben az irodában meg pl voltam is fent nála, mondjuk csak csevegtünk nem volt semmi. Aztán egyik nap azt mondta hogy nem akar a munkahelyén viszonyba keveredni. Ez csak kifogás nem? Csak kihasznált mert jól esett neki a figyelem? Egyáltalán érdemes lett volna melóban összejönni vkivel?

2020. szept. 30. 01:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem használt ki! Valószínűleg érzékelte, hogy nem baráti a közeledésed, és még időben jelezte, hogy nem érdekled.

Az, hogy érdemes -e összejönni munkahelyen, az helyzete válogatja, működhet tökéletesen, és lehet nagy feszültség belőle, nem beszélve arról, ha szakítás lesz a vége, mert akkor előfordul, hogy kő-kövön nem marad.

2020. szept. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
ALAP, hogy melóhelyen nem ismerkedünk!
2020. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem azért lehet ismerkedni, csak ha végeszakadna a kapcsolatnak nagyok kinos tud lenni a helyzet. Ha cégen belül másik osztályon (nekem igy van) dolgozik, az még jobb. Ha tetszik a nő, új munkahelyet kell nézni és a lecsóba csapni.... Persze, ha megézi?...
2020. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem már a 4. ilyen kapcsolatában van amiről tudom, hogy munkahelyi "románc". Én voltam a 3. ilyene.
2020. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szeretem a céget, biztos hátterű, egy nő miatt biztos nem hagynám ott. Utolsónak: még ugyanott dolgoztok? Mennyire volt kínos utána? Nem tudom elhinni hogy felnőtt emberek nem tudnának ilyen helyzetet éretten kezelni. Vagy naiv vagyok?
2020. okt. 3. 16:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem már nem, pont ez miatt lett vége. Ő így csinálja, hogyha új helyre kerül szinte egyből választ magának egy kant akin keresztül bizonyos szempontból középpontban tud lenni, majd a meglévő kapcsolatát csúnyán elkezdi leépíteni. Szomorú, de ez az igazság. Később jöttem csak rá. Ahol dolgoztunk ott én voltam a második palija (velem is úgy kezdett el flörtölni, hogy még együtt volt az előttem lévővel akit én is ismertem, még a terület is egy volt ahol dolgoztunk ezért mindketten átmentünk másik helyre mert nagyon kínos lett volna, én műszakot váltottam ő pedig más beosztást kapott), de az előttem lévővel is úgy jött össze, hogy amikor odakerült a céghez ráhajtott, pedig akkoriban is kapcsolatban volt, csak az akkori párja még a másik munkahelyen maradt, csak később ment utána de akkor már bőven kavart a másik gyerekkel. Nekem teljesen ellentétesen mondta el ennek a történetét, pedig valahol mindig is sejtettem mi az igazság. Javarészt a magasabb beosztás imponál nála.
2020. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: nők, mi? nem lehet rajtuk kiigazodni.meg nem tudja az ember meg lehet-e bízni bennük, senki sem akar bohócot csinálni magából
2020. okt. 3. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:
irtam privit inkább nem irom ki ide
2020. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igazi nyomorék ribike, végigflörtöli a fél munkahelyét, aztán talonba tesz mindenkit meg eljátssza a szűzkislányt, főnit azért megszopizza néha
2020. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk (USA multi magyar leány) egy kollegámat most rúgták ki, mert túlságosan nyomult egy kolleganőre, aki már visszautasította. Komoly #metoo őgy lett belőle, a srác repült, mint a madár.

Mondjuk, lehet, hogy egy sima magyr vállalatnál nem csinálnak ilyen ügyet ebből, de itt halál komolyan vették.

2020. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!