Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a fiatalkori nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiatalkori nagy szerelmek megmaradnak örökre? Mi lesz azokkal az érzésekkel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az első komoly kapcsolatokra, olyan szerelmekre amikből hosszú kapcsolat nem lett, de egykor fontosak voltak egymás számára a felek.
2020. dec. 3. 11:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jól írja az 1#.
2020. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt volt az első nagy szerelemben részem. Olyan érzelmi az, amit leírni nem tudok. Filmbe illő egynyári kaland. Amiről a dalok szólnak. Hosszú idő volt túljutnom rajta, nem tudom neki hogy ment. De elég hamar megházasodott és gyerekei lettek utánam. Nemrég viszont véletlenül "bejelölt" egy közösségi oldalon. Akkor néztem meg hosszú idő óta a képeit, hát volt ott olyan szöveg, ami kétértelműen nekem szólt. Azt hittem a pofám leszakad.
2020. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12, mi volt az a szöveg ?és nem beszélgettetek, mióta bejelölt ?
2021. febr. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az emlêk megmarad de átértékelődik. Amàsik fél is változik már nem ugyanaz. Sajnos az örökké tartó kapcsolat addig tart amig az egyik meg nem gondolja magát...
2021. jún. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!